زنی دو سال به کاسه توالت چسبیده بود

وی همچنین اضافه کرده است که هر روز برای او غذا و آب می برده و از او درخواست می کرد که از دستشویی خارج شود. اما آن زن هر بار می گفت: شاید فردا!شبکه اینترنتی ایرانیان مقیم تورنتو (ایرانتو) – مقامات محلی ایالت کانزاس آمریکا ، از یک ماجرای عجیب در شهر Ness City خبر دادند.

زنی ۳۵ ساله از دو سال پیش در خانه دوست پسر خود هنگام مراجعه به دستشویی، به کاسه توالت چسبیده و به همان شکل باقی مانده بود.

پزشکان پس از انتقال وی به بیمارستان، کاسه توالت را جدا کردند. آنان اعلام کردند هیچگونه عامل فیزیکی یا شیمیایی در خصوص چسبیدن بدن او یافت نشده و ظاهرا وی شخصا به مدت دو سال بر روی توالت متوقف شده و طی این مدت طولانی خود را در دستشویی حبس کرده بود و به همان صورت نیز می خوابید.

پلیس محلی، در این رابطه به خبرنگاران گفت، دوست پسر ۳۶ ساله او ادعا کرده است که این زن خود مانع اعلام موضوع به پلیس یا اورژانس شده است.
وی همچنین اضافه کرده است که هر روز برای او غذا و آب می برده و از او درخواست می کرد که از دستشویی خارج شود. اما آن زن هر بار می گفت: شاید فردا!

با این وجود او اظهار می داشت که نیاز به کمک ندارد و نمی خواهد آنجا را ترک کند. مقامات بیمارستانی حال او را رضایتبخش اعلام کردند و گفتند وی حاضر به همکاری با درمانگرها یا وکلا نیست.آنان همچنین وجود مشکلات روانی یا معلولیت جسمی در زن را رد کردند.
هنوز هویت این زوج مشخص نشده است.