محصولات دانلودی

زنی همسرش معتادش را کشت و جسدش را هم به چاه انداخت!

 زنى که از طرف شوهر معتادش آزار و اذیت مى شد با طناب وى را کشت و داخل چاه انداخت.

به گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از پایگاه اطلاع رسانى پلیس، ماموران انتظامى شهرستان کوهدشت از یک فقره قتل در روستاى مهکى مطلع شده و بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شدند.ماموران جسد شخصى به نام “ح- ن” ۳۸ ساله را که درون گونى پیچیده شده بود داخل چاه فاضلاب مشاهده کردند که با همکارى اهالى محل از آنجا بیرون آورده شد.دربازدید از وضعیت ظاهرى جسد تعدادى طناب و چفیه دور گردن مقتول پیچیده شده بود و آثار خونریزى بر روى دهان و بینى وى مشهود بود .دراین رابطه، همسر مقتول به نام “الف – م” جهت تحقیقات بیشتر به کلانترى فرا خوانده شد و دربازجویى با شگردهاى خاص پلیسى به قتل شوهرش اعتراف کرد.متهم اظهار داشت چون همسرش به مواد مخدر اعتیاد داشته و او را مورد آزار و اذیت قرار مى داده قادر به ادامه این وضعیت نبوده و اور را با طناب به قتل رسانده و درون چاه فاضلاب انداخته است.مقتول به پزشکى قانونى منتقل و قاتل نیز دستگیر و به مقامات قضایى تحویل داده شد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 37
  • ۱۰ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما