زن جوان ، قربانی نقشه سیاه راننده هوسران شد

مرد راننده ای که به بهانه مسافرکشی ، دختر جوانی را ربوده و با انتقال به اطراف شهر گلستان ، وی را مورد آزار و اذیت قرار داده و با تلفن همراه از او فیلمبرداری کرده بود، دستگیر شد.
قاضی عزیزی ، رئیس حوزه قضایی شهر گلستان با اشاره به این پرونده ، روز گذشته به خبرنگار «جام جم» گفت: یک هفته پیش دختر جوانی به دادسرا مراجعه و از راننده آزارگری شکایت کرد. با شکایت دختر جوان مشخص شد وی پس از سوار شدن به یک خودروی مسافربر شخصی از سوی راننده مورد حمله قرار گرفته و پس از تعرض ، مرد راننده از وی فیلم غیر اخلاقی تهیه کرده است.
رئیس حوزه قضایی شهر گلستان ادامه داد: پرونده ای در این زمینه تشکیل و برای ادامه تحقیقات به مرکز پلیس گلستان ارسال شد. با اطلاعاتی که دختر جوان در اختیار پلیس قرار داد، چهره نگاری رایانه ای از راننده شرور صورت گرفت و تصویر به همراه مشخصات خودرو به تمامی مراکز پلیس مخابره شد.
جستجوهای پلیسی برای یافتن مرد هوسران ادامه داشت تا این که ماموران راننده جوانی به نام وحید را که در یکی از محله های گلستان زندگی می کند، شناسایی کردند و وی را تحت تعقیب قرار دادند و چند روز پیش موفق به شناسایی مخفیگاه وی شدند؛ اما مرد هوسران که پی به حضور پلیس برده بود، با خودروی خود اقدام به فرار کرد تا این که پس از تصادف با خودروی پلیس و چند خودروی عبوری ، متوقف و دستگیر شد.
قاضی عزیزی با هشدار به شهروندان از آنها خواست از سوار شدن به خودروهای شخصی مسافربر جدا خودداری کنند.