زن جوان پس از مشاجره با شوهرش‌ در دام ۳ شیطان گرفتار شد

به دنبال شکایت زنی که از سوی ۳ شرور ربوده شده و مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، هر ۳ متهم دستگیر و با قرار قانونی، تحویل پلیس آگاهی تهران شدند.


بازپرس حسین توکلی با اشاره به این خبر به «جام‌جم» گفت: چند روز پیش، زنی به اتفاق همسر خود به شعبه ۵ دادسرای جنایی تهران مراجعه و با ارائه شکایتی عنوان کرد: اخیرا به دلیل شغل همسرم، به تهران مهاجرت کرده‌ایم.

وی افزود: چند ماهی از آمدن ما به تهران نمی‌گذرد و اخیرا بر سر موضوع کوچک خانوادگی، با همسرم مشاجره کردم، زیرا پس از دوری از والدین و بستگانم دچار ناراحتی اعصاب شده‌ام.

وی افزود: پس از مشاجره با شوهرم از خانه بیرون زدم تا در پارک نزدیک محل سکونتمان قدم بزنم.

وقتی روی نیمکت نشستم به دلیل فشار عصبی شروع به گریه کردم و جوانی که آن حوالی پرسه می‌زد با دیدن من پیش آمد و شروع به دلداری دادن من کرد. وقتی موضوع را برای او بازگو کردم گفت: یکی از بستگانش روانپزشک است و می‌تواند به من کمک کند.


زن جوان در دام


وی افزود: از روی خامی و بی‌تجربگی به حرف‌های او اعتماد کردم و همراهش شدم و دقایقی بعد مرا به خانه‌ای که ادعا می‌کرد منزل فامیل روانپزشک اوست برد و در آنجا از سوی وی و ۲ نفر دیگر مورد حمله قرار گرفتم. آنها بی‌اعتنا به التماس‌های من مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و صبح روز بعد در یکی از خیابان های نزدیک محل سکونتم رهایم کردند و متواری شدند.


دستور دستگیری‌


بازپرس جنایی افزود: پس از شکایت زن جوان و همسر وی، پرونده به پلیس آگاهی ارجاع و با تحقیق از شاکی ابتدا خانه‌ای که زن جوان به آنجا منتقل شده بود شناسایی و در پی صدور مجوز قضایی، ماموران وارد این خانه شدند و یکی از متهمان را به نام مهدی دستگیر کردند.

بازپرس جنایی افزود: در تحقیق از مهدی، وی ابتدا منکر جرم خود شد، اما در ادامه و پس از مواجهه با زن جوان، زبان به اعتراف گشود و گفت: پس از فریب زن جوان، او را با همدستی ۲ نفر از دوستانش مورد تعدی قرار داده است.

به دنبال این اعترافات، ماموران در مرحله بعدی ۲ همدست دیگر وی را شناسایی و دستگیر کردند.

با اعتراف متهمان به اقدام مجرمانه، دستور بررسی و تحقیق درباره سوابق آنها صادر شد.

بازپرس جنایی ضمن هشدار به خانواده‌ها از آنها خواست برای رفع مشکلات خود به افراد غریبه اعتماد نکنند.

توکلی در ادامه تاکید کرد: با توجه به جرمی که متهمان مرتکب شده‌اند، پرونده آنها پس از صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست بزودی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال خواهد شد.

وی افزود: آدم‌ربایی، ضرب و شتم و تجاوز به زن جوان، از موارد اتهامی این متهمان است و با توجه به نوع جرم، قانونگذار مجازات سختی برای آنها در نظر گرفته است.