زن خودرو سرقت می کرد تا علاقه به شوهر را ثابت کند


images/20061009/woman.jpg با واژگونی یک دستگاه خودرو در حوالی تهران ، راز سرقتهای یک زن که با دزدی خودرو سعی می کرد علاقه اش را به همسرش ثابت کند ، فاش شد.
به گزارش جام جم ، رانندگان عبوری در یکی از جاده های اطراف تهران با مشاهده واژگونی یک خودرو پراید که با سرعت در این محل در حرکت بود ، به یاری مرد راننده شتافتند و دقایقی بعد ماموران پلیس با حضور در محل به تحقیق در خصوص این حادثه پرداختند. بنا بر این گزارش ، وقتی ماموران از مرد راننده درخواست مدارک خودرو را کردند وی ابتدا عنوان کرد: این خودرو را چند ساعت پیش در تهران خریداری کرده و هنوز مدارک آن را تحویل نگرفته است.
به دنبال این اظهارات از آنجایی که رفتار راننده مشکوک به نظر می رسید ، شماره خودرو از مرکز پیام استعلام و مشخص شد ، این خودرو ۲ روز پیش از سوی یک زن سرقت شده است.


دستگیری زن سارق


به دنبال این ماجرا ، راننده دستگیر شد و برای ادامه تحقیقات با دستور قضایی از سوی معاون دادستان در دادسرای جنایی برای ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت. متهم در تحقیقات مقدماتی اعتراف کرد ، خودرو از سوی همسرش در اختیار او قرار گرفته است.
به دنبال این اعترافات در مرحله بعدی از تحقیقات معلوم شد ، همسر این فرد به هویت سمیه چندی پیش به اتهام مواد مخدر دستگیر و به زندان محکوم شده است و نامبرده یک هفته پیش ، پس از تحمل کیفر از زندان آزاد شده است.
با دستگیری این زن ، وی اعتراف کرد، پس از آزادی از زندان در مسیر خانه سوار خودرو پراید شدم و با جلب اعتماد مرد راننده ، خودرو او را سرقت کرده و برای اثبات علاقه ، خودرو دزدی را در اختیار شوهرم قرار داده ام تا از آن استفاده کند.به دنبال این اعترافات ، مالک خودرو نیز شناسایی شد و عنوان کرد ، زن سارق وقتی در مسیر عبوری من قرار گرفت ، ادعا کرد هیچ کس را ندارد و پس از یک هفته که با او در ارتباط بودم او با سرقت کلید خودرو آن را سرقت کرد و متواری شد. به دنبال این اعترافات زن و شوهر سارق به اتهام سرقت روانه زندان شدند.