زن شیاد طلاها را از آرایشگاه زنانه سرقت می کرد


 
images/20080204/woman.jpg
 
:زنی که با حیله و ترفند از سالن های آرایش و خیاطی زنانه سرقت می کرد، پس از ارتکاب ۱۳فقره سرقت دستگیر شد.
سرهنگ قاسمی ، رئیس اداره پلیس آگاهی ناجا با اشاره به این خبر به «جام جم» گفت : به دنبال چند فقره شکایت مردمی در پلیس آگاهی ارومیه مشخص شد، زنی با حضور در آرایشگاه های زنانه و سالن های خیاطی ، پس از جلب اعتماد خانم ها به بهانه تماشای زیورآلات آنها اقدام به سرقت طلاها کرده و متواری می شود. موضوع این شکایت ها در دستور کار ماموران قرار گرفت و مشخص شد این زن بدون آن که ردپایی از خود باقی بگذارد، اقدام به سرقت طلاها می کند. قاسمی افزود: با افزایش شکایت ها و چهره نگاری از متهم ، سرانجام ماموران کلانتری ۱۶ ارومیه پس از اطلاع از این که زن سارق بار دیگر با سرقت مقادیری طلا متواری شده است ، با اجرای طرح مهار موفق شدند وی را به نام صفورا دستگیر کنند.


اعتراف


با انتقال زن متهم به پلیس آگاهی ، وی اعتراف کرد پس از جلب اعتماد خانم ها در چند مرحله با آنها ارتباط برقرار می کردم و در یک فرصت مناسب با کرایه یک خودرو، زیورآلات را با حیله و ترفند در اختیار می گرفتم و به بهانه پرداخت کرایه تاکسی ، از محل متواری می شدم.
سرهنگ قاسمی افزود: با اعتراف متهم به ۱۳فقره سرقت ، دستور شناسایی مالباختگان صادر شده است.
قاسمی با هشدار به خانم ها از آنها خواست به افراد غریبه اعتماد نکنند و از در اختیار قرار دادن زیورآلات خود به این افراد جدا خودداری کنند.