محصولات دانلودی

زن قاتل از طناب دار رهایی یافت


به گزارش فارس ،‌ ابتدای سال ۸۷ مأموران مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ از وقوع یک درگیری و نزاع خانوادگی با خبر شدند.

مأموران با حضور در محل حادثه واقع در جنوب شهر تهران دریافتند یک زن میانسال دختر ۲۱ ساله خود را با بستن یک روسری به دور گردنش خفه کرده است.


جابری قاضی واحد اجرای احکام دادسرای امور جنایی تهران درباره این پرونده گفت: این زن میانسال دستگیر شد اما مدعی شد قصد کشتن دخترش را نداشته ‌است.


این فرد مدعی شد چندی قبل برای دخترش خواستگار آمده اما وی تنها ۲ روز مانده به مراسم عقد پشیمان شده و حاضر به ازدواج با مرد خواستگار نشده است.


این زن مدعی شد دخترم را تحت فشار قرار دادم تا اینکه متوجه شدم وی ارتباط نامشروع داشته و همین امر باعث شده تا تن به ازدواج ندهد.روز حادثه در خانه با دخترم جر و بحث کردم تا بتوانم فردی که با وی در ارتباط بوده را به مقامات قضایی تحویل دهم. دخترم حاضر به گفتن موضوع نشد تا اینکه من هم زمانی که قصد تهدید وی را داشتم روسری را به دور گردنش بستم و او خفه شد.


قاضی واحد اجرای احکام دادسرای امور جنایی تهران گفت: این فرد از سوی قاضی محکوم شد اما با کسب رضایت از اولیای دم از قصاص رهایی یافت.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 1,118
  • ۲۱ دی ۸۸
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما