زن میانسال ، شوهرش را بیرحمانه کتک می زد


images/20070822/woman.jpg : پس از گذشت ۷۷ روز از مرگ مرموز مرد سالخورده ای در منزلش در خیابان رستاخیز کرج ، روز گذشته همسر وی به عنوان مظنون این جنایت دستگیر شد.
روز ۱۶ اردیبهشت امسال یکی از مسوولان اورژانس کرج با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و عنوان کرد ، زن میانسالی به دلیل بد حال بودن شوهر سالخورده اش ، از اورژانس کمک خواسته و تیم اورژانس پس از اعزام به محل فوق ، متوجه شده مرد صاحبخانه دقایقی قبل در منزل فوت کرده است بنابراین ، کارآگاهان جنایی به همراه بازپرس حسینی رازلیقی ، کشیک ویژه قتل دادسرای کرج به محل حادثه اعزام شدند و جسد مرد سالخورده برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی و همسر وی هم برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد. مینا ، زن ۳۶ ساله در اظهاراتش گفت : شوهرم بر سر اختلاف هایی که با زن سابقش داشت ، او را طلاق داده بود تا این که چند سال بعد من به عنوان پرستار به منزلش راه یافتم و پس از مدتی باهم ازدواج کردیم و ۱۶ سال باهم زندگی کردیم.
از چند سال پیش شوهرم دچار بیماری آلزایمر شده و حافظه اش را از دست داده بود و از این مساله بشدت رنج می بردم. روز حادثه مشغول غذا دادن به شوهرم بودم که به یکباره حالش بد شد و از روی تخت به زمین افتاد و دچار حادثه شد ، با اورژانس تماس گرفتم اما دیر شده بود و در مرگ وی مقصر نیستم.


تحقیقات محلی ، پلیس را در یک قدمی قاتل قرار داد


به دنبال اظهارات وی ، ماموران به تحقیق از اهالی محل پرداختند که معلوم شد زن میانسال و شوهرش از چند سال پیش دچار اختلاف هایی بودند و هر روز باهم مشاجره داشتند ، به طوری که مرد صاحبخانه (علی) دچار بیماری شد و مدام از سوی همسرش کتک می خورد و صدای ناله هایش به گوش همسایه ها نیز می رسید.


نظریه پزشکی قانونی راز می گشاید


با به دست آمدن این سرنخ ، ماموران که احتمال می دادند علی از سوی همسرش به قتل رسیده باشد ، تحقیقات خود را بر روی وی متمرکز کردند تا این که چند روز پیش ، با مشخص شدن نظریه پزشکی قانونی مبنی بر این که مرد صاحبخانه (علی) بر اثر وارد آمدن ضربه جسم سخت به سرش به قتل رسیده است ، همسر مقتول به عنوان مظنون در قتل بازداشت و روز گذشته برای ادامه تحقیقات به شعبه یکم بازپرسی دادسرای امور جنایی کرج منتقل و بازجویی شد. وی در بازجویی منکر هرگونه دخالت در مرگ شوهرش شد و اظهارات قبلی خود را تکرار کرد. بنابراین گزارش ، مینا همسر مقتول از سوی بازپرس حسینی رازلیقی ، رئیس شعبه یکم بازپرسی دادسرای امور جنایی کرج با قرار قانونی بازداشت شد تا کارآگاهان جنایی در ادامه تحقیقات خود ، راز قتل مرد سالخورده را فاش کنند.