زورگیر سابقه دار به بن بست رسید

:متهم سابقه دار که همراه یکی از دوستانش با زور و تهدید چاقو از زن و مرد جوانی در پارک طالقانی تهران اخاذی کرده بود، پس از دستگیری به ۳فقره جرم اعتراف کرد.
ساعت ۱۱.۳۰ ششم شهریور ماموران کلانتری ۱۰۳ گاندی هنگام گشتزنی در حوالی پارک طالقانی تهران متوجه درگیری میان ۴ پسر و دختر جوان شدند و برای مشخص شدن علت درگیری به محل حادثه مراجعه کردند که ناگهان ۲ نفر از مردان جوان با مشاهده پلیس پا به فرار گذاشتند و ماموران چند خیابان پایین تر موفق به دستگیری یکی از آنها شدند.
در بازرسی بدنی از وی ، مقداری پول نقد و ۲ گوشی تلفن همراه کشف و ضبط شد. ماموران ، متهم را به همراه زن و مرد جوان برای ادامه تحقیقات به کلانتری منتقل کردند که در تحقیق از زن و مرد جوان معلوم شد آنها قصد عبور از حوالی پارک را داشته اند که متهم و همدستش با چاقو و تیغ موکت بری ، آنها را تهدید و ۲ گوشی تلفن همراه و ۷ هزار تومان پول نقد شان را سرقت کرده و با مشاهده پلیس ، متواری شده اند.
به این ترتیب ماموران به تحقیق از مرد سارق پرداختند که وی به ۳ فقره سرقت به شیوه فوق به کمک یکی از دوستانش اعتراف کرد.
ماموران در بررسی سوابق متهم پی بردند که وی دارای سوابق متعددی در زمینه سرقت از مغازه ها، درگیری و خرید و فروش موادمخدر بوده و بتازگی از زندان آزاد شده است.
بنا بر این گزارش ، با صدور قرار قانونی متهم در اختیار ماموران پایگاه سوم پلیس آگاهی قرار گرفت و جستجو برای یافتن همدست فراری و فاش شدن دیگر جرایم وی ادامه دارد.