زورگیری با شال سیاه در تهران

به گزارش خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین ، ساعت سه بامداد ۲۴ اردیبهشت، کمی پایین تر از خیابان کمیل در محله نواب پایتخت، دو زورگیر با موتور سیکلتی قرمز رنگ راه یک پژو ۲۰۶ را سد کردند. در حالی که یکی از اوباش این قائله صورت خود را با شالی سیاه رنگ پوشانده بود و بوسیله قمه سرنشین خودرو ۲۰۶ را تهدید می‌ نمود گشت خودرویی کلانتری ۱۱۱ هفت چنار به وقت گذر از این خیابان با چنین صحنه ای رو به رو شد.

با مشاهده واحد گشتی پلیس یکی از اوباش بوسیله موتورسیکلت قرمز رنگ شان به سرعت از محل وقوع جرم متواری شد اما دیگر مجرم بنا را بر فرار با پای پیاده گذاشت اما زمانی نگذشت تا با اعلام به مرکز پیام و به کارگیری شگردهای پلیسی شاهرخ متهم متواری، از پناهگاه موقت خود یعنی زیر یک خوردرو پراید در خیابان ‌های اطراف بیرون کشیده و دستگیر شد.

پس از به دام افتادن شاهرخ، ناصر که ساعت ‌ها پیش طعمه زورگیران شده بود در محل دستگیری متهم حاضر شد و از مردی با شال سیاه رنگ قمه به دست و ۳۰۰ هزار تومان پول و تلفن همراهش بیان کرد که توسط شاهرخ و دوست اش شکار شده بود.

با انتقال شاهرخ به کلانتری و شروع تحقیقات پلیس و کشف سه گوشی موبایل ،عابر بانک و مبلغ ۷۰ هزار تومان وجه نقد بر تعداد شاکیان شاهرخ اضافه و پرده از راز زورگیری خیابان حسام الدین نیز برداشته شد.

طی استعلام از کلانتری ‌های همجوار ۱۱۱ هفت چنار، یعنی ۱۰۸نواب ‏و ۱۱۹مهرآبادجنوبی و شناسایی متهم توسط شاکیان، پرونده زورگیران سوار بر موتور قرمز، قطورتر شد.

سرهنگ قدرت الله حق پرست رئیس کلانتری ۱۱۱ هفت چنار با اعلا این خـبـر، افزود: متهم به همراه پرونده متشکله جهت کشف سایر جرایمش و همچنین دستگیری همدست متواری اش در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.‏

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان