محصولات دانلودی

زیدان:‌ می‌خواهم مدیر رئال‌ مادرید شوم

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال فرانسه گفت: می‌خواهم مدیری برجسته در باشگاه رئال مادرید شوم.

  “زین الدین زیدان ” ‌اظهار داشت: در شرایط فعلی، نقش مشاور فلورینتو پرس، مدیرعامل رئال، را دارم. دوست دارم به صورت رسمی و جدی به کار مدیریت ورزشی بپردازم. بنابراین به او اعلام کردم مایلم در نقش مدیر با این تیم کار کنم.
 زیدان ۳۷ ساله که پس از یوونتوس ایتالیا از سال ۲۰۰۱ الی ۲۰۰۶ برای کهکشانی‌ها بازی کرد‌، ادامه داد: ‌برای مدیری خوب شدن، لازم است تمام امور کار مدیریت ورزشی را بدانم. بنابراین در جلسات و ملاقات شرکت می‌کنم تا با زوایای مختلف و پنهان کار آشنا شوم.
 زیدان که پس از بازی نهایی جام جهانی ۲۰۰۶ فرانسه با ایتالیا ،از دنیای بازی خداحافظی کرد، افزود: ‌برای این کار همچنین لازم است در زمینه‌های دیگر مثل رده سنی پایه نیز اطلاعات کافی در اختیار داشته باشم. به هر حال باید تلاش کنم از هر جهت مجهز به اطلاعات و تجارب کافی باشم تا بتوانم در این زمینه موفق عمل کنم.
فوتبال۳

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 675
  • ۰۵ دی ۸۸
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما