سارق طلاجات دختربچه‌ها با تغییر چهره سرقت می‌کردسارق طلاجات کودکان که با تغییر چهره و لباس، دختران خردسال را طعمه قرار می‌داد، از سوی پلیس شناسایی و دستگیر شد.


به گزارش گروه «حوادث» ایسنا، مقارن ساعت ۱۸ روز گذشته برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، مبنی بر وقوع یک فقره سرقت النگوهای یک کودک در «امامزاده قاسم»، ماموران کلانتری دربند بلافاصله به موقعیت مورد نظر اعزام شدند.


در این میان به محض حضور ماموران پلیس و انجام بررسی‌های لازم مشخص شد: مرد جوانی با استفاده از یک سیم‌چین، چهار النگوی طلای دختر بچه‌ای ۵ ساله به نام «محدثه» را بریده و به سرعت از محل متواری شده است.


در ادامه تحقیقات، پلیس به شخصی با هویت «مهدی» ۲۵ ساله که به مصرف مواد مخدر اعتیاد داشته و از افراد شرور و سابقه‌دار بود، مظنون شدند.


بدین ترتیب زمانی که ماموران کلانتری قصد دستگیری نامبرده را داشتند، متهم با تغییر در لباس و فرم اصلاح سر و صورت قصد گمراه کردن پلیس را داشت اما سرانجام شناسایی و دستگیر شد.


بر این اساس در بازجویی‌های به عمل آمده در نهایت متهم به بزه انتسابی اعتراف کرده و در بازرسی از منزل او نیز النگوهای مسروقه کشف و ضبط شد.


گفتنی است، این متهم جهت تحقیقات تکمیلی تحویل پلیس آگاهی تهران بزرگ شد.


انتهای پیام


کد خبر: ۸۵۰۱-۱۱۶۸۶    نظر شما در مورد این خبر

  نام
  پست الکترونیک
  پیام شما

  پر کردن فرم برای دریافت نظرات الزامی است

  امتیاز به خبر


  EconomyIndustrySocialEventsHealthEducationSciencePoliticIslamic ParliamentLegalIAEAForeign PolicyWorldIran NeighboursKhatami ViewsEpicLiteraryArtRadio and TVCultural HeritageInformation SocietyView to WeblogsSportPhotoCitiesPhoto Gallery
   

  © Copyright 1998-2006 Iranian Students’ News Agency (ISNA)