سارق مانتو فروشی‌های خیابان رودکی یک زن بود

به گزارش خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین ، ساعت ۰۸:۳۰ بیست و نهم دی ماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر حضور فردی سارق در یک مغازه مانتو فروشی در خیابان رودکی بلافاصله واحد گشت موتورسوار ۱۱۰ یگان کلانتری ۱۰۸نواب جهت بررسی موضوع به محل اعزام می‌شود.

با حضور ماموران فردی به هویت «سالار» مراجعه و اظهار داشت:صبح امروز درب مغازه ام را باز کردم و چند لحظه جهت خرید نان از مغازه خارج شدم که بعد از مراجعه متوجه شدم خانمی که بعدا خود را در کلانتری فریبا معرفی نمود از داخل مغازه ام ۱۰ دست لباس زنانه سرقت کرده است و قصد فرار داشت اما بنده مانع خروجش شدم و فورا با ۱۱۰ تماس گرفتم.

رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب با اعلام این خـبـر، افزود: به دنبال اظهارات صاحب مغازه ماموران متهم را مورد بازجویی قرار دادند که وی به جرم خود اعتراف کرد و در بازجویی های پلیسی مشخص شد متهم همواره اوایل صبح تحت عنوان مشتری وارد مغازه کاسبان محدوده رودکی می شده و از خلوتی فروشگاه استفاده کرده و اقدام به کش روی و سرقت البسه می نموده است.

سرهنگ محمدامین ارباب پور خاطر نشان کرد: پرونده ای در این رابطه تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۹ January 2016 | 7:32 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.