سارق و متجاوز مأمور‌نما به دام افتاد

سارق و متجاوز مأمور‌نما به دام افتاد


خبرگزاری فارس: فردی که با همدستی زنی تحت عنوان مأمور اداره برق وارد منازل مردم می‌شد و پس از آزار و اذیت صاحبخانه اقدام به سرقت اموال قیمتی و وجوه نقد می‌کرد از سوی مأموران شناسایی و دستگیر شد.


به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌ مأموران در پی شکایت زنی مبنی بر اینکه از سوی فردی ناشناس که خود را مأمور اداره برق معرفی کرده و وارد منزل او شده و مورد آزار و اذیت قرار گرفته است اقدام به چهره‌نگاری از متهم کردند.
در بررسی مشخص شد که متهم فردی است به نام فرشید که دارای سوابق متعدد کیفری است و بارها به جرائم مختلف از جمله رابطه نامشروع، فروش مال غیر، ورود به عنف و غیره به زندان رفته است و سال ۸۵ نیز پس از تحمل حبس و آزادی از زندان دوباره به جرائم خود ادامه داده است.
با توجه به سوابق قبلی متهم کلیه مخفیگاه‌های وی تحت کنترل نامحسوس قرار گرفت تا اینکه در اواخر خردادماه سال‌جاری هنگامی که قصد داشت به منزل پدری خود برود دستگیر شد.
متهم در بازجویی پلیس به جرائم خود اعتراف کرد و مدعی شد: سال ۸۵ پس از اینکه به جرم رابطه نامشروع به زندان رفتم داخل زندان از طریق یکی از هم‌سلولی‌های خود شماره تلفن دختری به نام افسانه را به دست آوردم و پس از آزادی از زندان با او رابطه برقرار کردم.
متهم ادامه داد: افسانه دختر فراری بود و نزدیک به ۸ سال بود که به تنهایی زندگی می‌کرد بنابراین اکثر وقت‌ها در منزل مجردی او بودم و یک روز که پس‌انداز ما تمام شد تصمیم گرفتیم که تحت عنوان مأمور دولت، از مردم اخاذی کنیم.
فرشید مدعی شد: نقشه‌ ما اینگونه بود که افسانه وارد محافل و مراسم‌های خصوصی زنان مثل استخرها، آرایشگاه‌های زنانه و کلاس‌های ایروبیک می‌شد و زنان مطلقه پولدار را شناسایی و با آنان رابطه دوستی برقرار می‌کرد و وقتی که آدرس دقیق محل زندگی آنان را به‌دست می‌آورد من در یک فرصت مناسب وقتی که از طریق افسانه متوجه می‌شدم که فرد مورد نظر در منزل به تنهایی بسر می‌برد تحت عنوان مأمور اداره برق وارد منزل می‌شدم و با بستن درب خانه صاحبخانه را با تهدید مورد آزار و اذیت قرار داده و پس از گرفتن مبالغ هنگفت پول نقد و طلا و جواهرات به سرعت متواری می‌شدم.
گفتنی است ، تحقیقات درباره این پرونده همچنان ادامه دارد.