سارکوزی سرانجام با معشوقه اش بطور رسمی ازدواج کرد
پس از جنجال های مطبوعاتی و در پی دو طلاق قبلی


سارکوزی سرانجام با معشوقه اش بطور رسمی ازدواج کرد


خبرگزاری فارس: نیکلا سارکوزی، رئیس جمهوری فرانسه روز یکشنبه با کارلا برونی، مانکن ایتالیایی تبار رسما ازدواج کرد.


به گزارش خبرنگار فارس در پاریس، بعد از شایعات فراوان و دو ماه بحث در مورد ارتباط رئیس جمهوری فرانسه با کارلا برونی ، مانکن ایتالیایی تبار نهایتا نیکلا سارکوزی و برونی ساعت روز یکشنبه با حضور در شهرداری منطقه هشتم پاریس ازدواج مدنی خود را ثبت کردند.
در همین ارتباط کاخ الیزه نیز با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: خانم کارلا برونی تدسکی و آقای نیکلا سارکوزی اعلام کردند که امروز صبح در حضور جمع محدود خانواده های طرفین با یکدیگر ازدواج کردند.
به گزارش رسانه های فرانسه آنها به همین مناسبت شنبه شب مراسم جشن خصوصی در کاخ ورسای ترتیب دادند.
ازدواج سارکوزی و برونی در فاصله حدودا سه ماه از جدایی وی از همسر دومش سسیلیا صورت می گیرد.
پیشتر نشریه ژورنال دو دیمانش به نقل از منابع مختلف اعلام کرده بود که ازدواج این دو قرار است در ۹ فوریه صورت گیرد اما سارکوزی در اوائل ماه ژانویه در برابر خبرنگاران گفت تاریخ ازدواج آنها را این هفته‌نامه تعیین نخواهد کرد.
ماجرای روابط عاشقانه سارکوزی وکارلا برونی در دسامبر گذشته و پس از حضور علنی آنها در پارک تفریحی دیسنی لند، به مطبوعات کشیده شد. پس از آن حضور برونی در کنار سارکوزی و در خلال سفرهای تفریحی وی به مصر و اردن روز به روز به شایعه قریب الوقوع بودن ازدواج آنها دامن زد.
با این ازدواج عملا کارلا برونی به بانوی اول فرانسه و سومین همسر نیکلا سارکوزی، پنجمین رئیس جمهوری این کشور می شود. سارکوزی از همسر اول خود دو فرزند و از سسیلیا، همسر دوم خود یک فرزند دارد.
سارکوزی نخستین رئیس جمهوری فرانسه در جمهوری پنجم این کشور است که در حین دوره ریاست جمهوری اش ازدواج می کند.