محصولات دانلودی

ساکت: باشگاه ایرانیان دوبی با ما همکاری نکرد
ساکت: باشگاه ایرانیان دوبی با ما همکاری نکرد


خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه سپاهان اظهار داشت: مسئولان باشگاه ایرانیان دوبی همکاری خوبی را با ما انجام ندادند و نسبت به حضور تماشاگران در ورزشگاه بی‌علاقگی نشان دادند.


محمدرضا ساکت درباره حضور در امارات و مسابقه برابر العین، در گفت و گو با خبرگزاری فارس عنوان کرد: تاخیر ۱۰ ساعته پرواز باعث شد عملاً یک جلسه تمرینی مفیدمان را در امارات از دست بدهیم؛ اما بعد از رسیدن به دوبی مشکل خاصی نداریم. باشگاه العین همکاری مناسبی انجام داده است.
وی افزود: امیدواریم در این مسابقه که برای ما بسیار هم حساس است، پیروز شویم و با دست پر به ایران برگردیم. باید از مسئولان باشگاه ایرانیان در دوبی گلایه کنم. آنها همکاری مناسبی را جهت ساماندهی هواداران برای حضور در ورزشگاه نداشتند و به این مسئله ابراز بی‌علاقگی کردند.
مدیرعامل سپاهان تاکید کرد: دو سال پیش مسئولان سابق باشگاه بسیار علاقمند بودند و جهت اعزام تماشاگر ایرانی به ورزشگاه همکاری کردند؛ اما مسئولان جدید نسبت به این مسئله بی‌تفاوت هستند. هرچند مسئولان سفارت ایران در امارات، مخصوصاً آقای آصفی با ما همکاری خوبی داشتند.
ساکت عنوان کرد: البته سپاهان از طریق تورهای مختلف، تماشاگران ایرانی را از عربستان و سایر نقاط به شهر العین خواهد آورد تا فردا در ورزشگاه حاضر باشند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 28
  • ۲۱ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما