ساکت: شیوه اعتراض باشگاه پرسپولیس در حد فوتبال محلات است
در پی اعتراض به قرارداد عمادرضا


ساکت: شیوه اعتراض باشگاه پرسپولیس در حد محلات است


خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت: به این حرف ها توجهی نداریم چراکه این مسائل برای فوتبال محلات است؛ نه فوتبال حرفه‌ای ایران.


محمدرضا ساکت روز دوشنبه در گفت و گو با خبرگزاری فارس درباره اعتراض مسئولان پرسپولیس در مورد ثبت نشدن قرارداد عمارضا اظهار داشت: یک باشگاه حرفه‌ای هستیم که سیستم اداری حرفه‌ای داریم. ادعای آنها خنده‌دار است و سازمان لیگ هم به خوبی جواب آنها را داد.
وی افزود: این حرف‌ها برای ضعیف کردن کار بزرگ سپاهان است که قصد نداریم به این حرف‌های بی اساس بپردازیم. چارت اداری ما آنقدر سازمان یافته هست که محال است بدون آزمایش پزشکی و حضور بازیکن در هیئت فوتبال، با او قرارداد ببندیم. این حرف‌ها مال فوتبال محلات است؛ به این شیوه‌ها متوسل شدن برای محکوم کردن یک تیم روش محلات است.
وی حتی در مورد انتقادهایی که به نحوه قضاوت مسعود مرادی شد، گفت: بحث داوری به ما مربوط نمی‌شود. اگر اینطور باشد، پس ما هم به قضاوت محسن ترکی در بازی رفت باید ایراد بگیریم. این حرف‌ها برای کمرنگ کردن قهرمانی سپاهان است؛ در حالیکه پروژه ما در جام حذفی بسته شد.
وی از تشکیل ستاد ویژه برای لیگ قهرمانان آسیا در باشگاه سپاهان خبر داد و افزود: ستادی را برای برگزاری این بازی‌ها تشکیل دادیم؛ البته اولویت اول ما لیگ برتر است. اکنون فقط از سازمان لیگ و فدراسیون انتظار داریم یک برنامه‌ریزی اصولی برای دو تیم سپاهان و استقلال انجام دهند تا با آرامش در هر رقابتی شرکت کنیم.
مدیرعامل سپاهان درباره وضعیت ورزشگاه نقش جهان اظهار داشت: از مدیرکل تربیت بدنی اصفهان انتظار داریم شرایط آماده سازی ورزشگاه را فراهم کنند. اگر تربیت بدنی اصفهان قبول دارد یک رویداد مهم در اصفهان رخ داده، باید این ورزشگاه را‌ آماده کند. از چهار سال قبل تا حالا یک سنگ هم به آن اضافه نشده است. به هر حال هه مسئولان اصفهان باید دست به دست هم دهند تا این مشکل حل شود.