سامسونگ امسال فقط دو ورژن از Galaxy S7 عرضه می کند [شایعه]


سامسونگ امسال فقط دو ورژن از Galaxy S7 عرضه می کند [شایعه]

مدت زمان زیادی تا برگزاری رویداد Mobile World Congress باقی نمانده و بدیهی است که طبق رسم هر ساله، شاهد رونمایی از تلفن های همراه جدیدی باشیم و سامسونگ به طور قطع یکی از اصلی ترین بازیکنان این صحنه است.

کمپانی کره ای سامسونگ که به عرضه تلفن های همراه متعدد شهرت دارد، سال گذشته سه مدل از پرچمدار خود به بازار فرستاد و طی چند ماه گذشته شایعاتی شنیده می شد که این شرکت قرار است امسال ۴ پرچمدار عرضه کند.

اما حالا گزارش های جدید حکایت از توقف توسعه گلکسی اس ۷ اج پلاس را دارد. پیش از این باور بر این بود که گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج، هر کدام با مدل پلاس همراه خواهند شد اما Evan Blass، اینسایدر مشهور دنیای موبایل این مسئله را تکذیب کرده و می گوید سامسونگ امسال فقط اس ۷ و اس ۷ اج را به بازار عرضه می کند.

داشتن دو تلفن همراه قدرتمند برای یک سال، شرایط را برای مصرف کننده ساده تر می سازد. البته شایعه ای اخیرا منتشر شده که می گوید تفاوت های ورژن اج، امسال فراتر از نمایشگر خمیده می رود. در حقیقت، ورژن عادی اس ۷ احتمالا نمایشگر ۵.۱ اینچی دارد اما این رقم برای ورژن اج، ۵.۵ خواهد بود.

به هر حال، کسب و کار نسبت به سال های پیشین تفاوت کرده و کره ای ها نمی توانند با بالا بردن تعدد تلفن های همراه، سودآوری بالایی کسب کنند، بلکه باید راه و روش دیگری را برای جلب مشتریان در پیش گیرند.

مطلب بالا در حوزه فن‌آوری اطلاعات و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۸ January 2016 | 1:30 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.