محصولات دانلودی

سرفیس فون مایکروسافت ۳ مدل دارد با ۸ گیگ رم و ۵۰۰ گیگ حافظه / ۲۰۱۷ غول ویندوزی می‌‌آید

سرفیس فون مایکروسافت ۳ مدل دارد با ۸ گیگ رم و ۵۰۰ گیگ حافظه / ۲۰۱۷ غول ویندوزی می‌‌آید

فناوری اطلاعات > سخت افزار – شایعات درباره نسل بعدی گوشی هوشمند مایکروسافت پس از جمع شدن واحد لومیا ادامه دارد.

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرآنلاین، گفته می‌‌شود گوشی هوشمند جدید مایکروسافت به نام سرفیس فون ویژگی‌‌های برتری ازجمله مجهز شدن به پردازنده اسنپ دراگون ۸۳۰ بانام فنی MSM8998 و ۸ گیگ رم/حافظه موقت دارد.

با ادغام واحد لومیا در سرفیس سایت چینی ویبو مدعی شد سرفیس فون در سه مدل مختلف طراحی‌شده و فصل اول ۲۰۱۷ رونمایی خواهد شد.

یکی از مدل‌‌ها معمولی، دومی برای کاربران سطح متوسط و سومی هم برای کاربران بیزینس طراحی‌شده است تا نیاز کامل بازار به گوشی‌‌های ویندوزی را پاسخ دهد.

جالب‌ترین قسمت پیکره‌بندی سخت‌افزاری است که مدل اول با ۳ گیگ رم و ۳۲ گیگ حافظه داخلی، دومی با ۶ گیگ رم و ۱۲۸ گیگ حافظه داخلی و سومی با ۸ گیگ رم و ۵۰۰ گیگ حافظه داخلی عرضه خواهد شد.

قیمت گران‌ترین مدل به نوشته سایت چینی ۹۰۰ دلار تعیین‌شده است!

۵۶۵۶

مطلب بالا در حوزه فن‌آوری اطلاعات و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 18
  • ۱۰ خرداد ۹۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
نجات غریق مچینجات غریق مچی ۲۳ اردیبهشت ۹۵