محصولات دانلودی

سرقت در ۷ ثانیه!

فرمانده انتظامی شیروان بیان کرد: ماموران کلانتری ۱۱ این شهرستان سارق قطعات خودرو را که در ۷ ثانیه سرقت می‌ نمود با هفت فقره سرقت دستگیر کردند.
 
به رپرتاژ خبرینه و به نقل از پایگاه خـبـری پلیس، سرهنگ مسعود وحیدی با اعلام جزئیات بیش‌تر این خـبـر بیان کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات و قطعات خودرو در این شهرستان، بلافاصله موضوع در دستورکار ماموران کلانتری ۱۱ امام علی(ع) قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان این که مأموران پس از انجام یکسری کارهای اطلاعاتی و تخصصی، موفق به شناسایی یک مظنون شدند، افزود: در ادامه تحقیقات متهم شناسایی شده، در عملیاتی غافلگیرانه در حین ارتکاب جرم در یکی از خیابان ‌های شهر دستگیر شد.

وی تصریح نمود: متهم در بازجویی ‌های انجام شده به هفت فقره سرقت اعتراف و اذعان داشته درب خودروهای با ضریب امنیتی پایین در کمتر از ۱۰ ثانیه باز و محتویات داخل آن را سرقت می‌ نمود.

فرمانده انتظامی شهرستان شیروان خاطرنشان نمود: متهم به همراه پنج مالخر پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ وحیدی در پایان از شهروندان خواست تا خودرو و وسایل نقلیه خود را به تجهیزات حفاظتی و بازدارنده مجهز کرده و از پارک خودروها در محل ‌های کم تردد و رها کردن آن به صورت روشن در کنار معابر خودداری کنند.

وی در پایان تأکید نمود: شهروندان از گذاشتن اشیاء قیمتی در داخل خودرو خودداری کنند و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک موضوع را از طریق تماس با تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۷ February 2016 | 2:27 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 13
  • ۰۸ اسفند ۹۴
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما