سرقت ۱۰ دقیقه ای کیف خانم ها در بازار


زن سابقه داری که با پرسه زدن در بازار تهران در کمتر از ۱۰ دقیقه از کیف زنان سرقت می کرد، هنگام آخرین سرقت دستگیر شد.
سرهنگ غیاثوند، رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران با اشاره به دستگیری یک زن سارق به خبرنگار جام جم گفت: ۱۹ مهر امسال یکی از مغازه داران بازار تهران با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از تردد مشکوک ۲زن میانسال در بازار اطلاع داد.
به این ترتیب ، ماموران پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران به محوطه بازار مراجعه و پس از بازرسی از آنجا متوجه شدند که زن میانسالی کیف زنی را به سرقت برده و متواری شده است. با اطلاعاتی که شاکی از زن سارق در اختیار ماموران قرار داد، جستجو برای یافتن وی آغاز شد و ماموران در پی یک عملیات ضربتی موفق به دستگیری زن سارق شدند و در بازرسی از کیف وی یک دستگاه گوشی تلفن همراه ، ۲۰۰ هزار تومان وجه نقد، تعدادی کارت شناسایی و شناسنامه کشف و ضبط کردند.


اعتراف زن سابقه دار به سرقت از شهروندان


سرهنگ غیاثوند ادامه داد: با انتقال زن سارق به نام مهین (۴۵ ساله) به مرکز پلیس ، وی مورد بازجویی قرار گرفت و بصراحت به جرایم خود اعتراف کرد. مهین متهم به سرقت در اظهاراتش به پلیس گفت: ۳ مرتبه به اتهام سرقت از زنان روانه زندان شده ام و هر سرقت را ۱۰ دقیقه ای انجام می دادم.
بنابراین گزارش ، به دنبال دستگیری زن سارق ، ۲۰ مالباخته با مراجعه به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران ، وی را مورد شناسایی قرار داده و از وی شکایت کردند.
گفتنی است ، زن سارق با قرار قانونی روانه بازداشتگاه شد و افرادی که از وی شکایت دارند، می توانند به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران در میدان ارگ مراجعه کنند.