سرمربی ملوان: پرسپولیس به شیوه قدیمی بازی کرد

فرهاد پورغلامی پس از تساوی خانگی یک بر یک برابر پرسپولیس گفت: من از هواداران ملوان تشکر می‌کنم که همواره تیم را مورد حمایت خود قرار می‌دهند. امروز نیز پس از پایان مسابقه ملوان را تشویق کردند. حق ما برد بود و در هر دو نیمه تیم برتر میدان بودیم.

وی یادآور شد: پرسپولیس را آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم ۸۵ درصد گل‌های این تیم از روی سانتر از جناحین و ضربات ایستگاهی به ثمر رسیده است. تذکر لازم را به بازیکنان دادیم اما باز هم از روی ضربه ایستگاهی دروازه ملوان باز شد.

پورغلامی با انتقاد از شیوه بازی پرسپولیس گفت: این تیم به بازی مستقیم روی آورد که این شیوه مربوط به دوران قدیم است و فوتبال امروز بر روی زمین انجام می‌شود.

وی ادامه داد: با وجود آنکه دو بازیکن سرزن خود را در اختیار نداشتیم اما می‌توانستیم ۳ بر یک در این دیدار برنده شویم. چند موقعیت صد در صد گلزنی را به راحتی از دست دادیم. تصور می‌کنم پرسپولیس امروز خوشحال‌ترین تیم لیگ است که با نتیجه تساوی انزلی را ترک می‌کند. ما حتی یک ضربه پنالتی را از دست دادیم و در دقایق آخر نزهتی یک شانس صد درصد گلزنی را از دست داد بنابراین باید از مساوی ناراضی باشم هر چند فوتبال بسیار زیبایی را انجام دادیم.

پورغلامی تأکید کرد: در دیدار امروز برای اولین بار پس از گذشت ۴ مسابقه تمامی بازیکنانم را تقریباً در اختیار داشتم. باید از جلال رافخایی تشکر کنم که پس از سال‌ها در پست دفاع بازی کرد. امیدوارم پس از پایان مصدومیت بازیکنان شاهد بازی‌های بهتر از تیم ملوان در لیگ باشیم.


فوتبال۳

جمعه ۲۱/۱۲/۱۳۸۸