سرمربی سوریه: سوریه باید ایران را سه بر یک می‌برد
پس از تساوی در ورزشگاه آزادی


ابراهیم: سوریه باید ایران را سه بر یک می‌برد


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه گفت: اگرچه دفاعی بازی می‌کردیم؛ اما می‌توانستیم سه بر یک ایران را شکست دهیم.


به گزارش خبرگزاری فارس، فجر ابراهیم پس از تساوی بدون گل برابر ایران اظهار داشت: برای این مسابقه ۲ استراتژی متفاوت داشتیم. در نیمه اول می‌خواستیم گل نخوریم و در نیمه دوم هجومی‌تر بازی کردیم؛ البته در نیمه اول فرصت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم که نتوانستیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم.
وی افزود: اگر بازیکنانم دقت می‌کردند، می‌توانستیم با نتیجه سه بر یک ایران را شکست دهیم. ایران یکی از بهترین تیم‌های آسیا است. توانایی این شکست را داشتیم، هرچند تساوی هم برای ما خوشحال‌کننده است.
ابراهیم در مورد شوتزنی سوریه گفت: این موضوع به دلیل عملکرد ضعف خط دفاع ایران نبود؛ بلکه بازیکنان من ماه‌ها روی این تاکتیک کار کرده بودند. شوتزنی و ضربات آزاد، یکی از راه‌های مهم برای موفقیت یک تیم است.
سرمربی سوریه در خصوص اینکه کدام تیم بخت بیشتری برای صعود دارد، اظهار داشت: همه تیم‌ها بخت برابری دارند. از حالا نمی‌توان در این مورد اظهار نظر کرد. امروز یک امتیاز گرفتیم و خیلی خوشحالم.
فجر ابراهیم در مورد دفاعی بازی کردن سوریه عنوان کرد: خوشحالم بازیکنانم موفق به اجرای دقیق این تاکتیک شدند. با وجود بسته بازی کردن، بخت زیادی برای برد داشت.
وی ادامه داد: ایران مهاجمان خوبی دارد و بازیکنانش امروز بسیار دویدند؛ اما در کار تیمی و گروهی ضعف داشت.
ابراهیم تاکید کرد: فیلم بازی‌های ایران را در یک سال اخیر دیده بودم. با شناخت کامل به ورزشگاه آزادی قدم گذاشتم.