سرمربی گری منصوریان فردا قطعی می‌ شود

جمع بندی اعضای هیئت مدیره استقلال روی یک گزینه

اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال برای انتخاب علی رضا منصوریان به عنوان سرمربی جدید آبی پوشان پایتخت به جمع بندی رسیده اند.

سرمربی گری منصوریان فردا قطعی می‌ شودبه گزارش خبرینه و به نقل از خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ؛ مقداد نجف نژاد رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال لحظاتی پیش در گفت‌وگو با رادیو جوان درباره انتخاب سرمربی این تیم در لیگ شانزدهم صحبت هایی را مطرح و از شانس بالای علی رضا منصوریان برای نشستن روی نیمکت آبی ‌ها خـبـر داد.

وی در این بیان کرد و گوی رادیویی اظهار کرد:  در جلسه امروز هیئت مدیره برنامه علیرضا منصوریان، جواد زرینچه، صمد مرفاوی و مجید نامجو مطلق مورد بررسی قرار گرفت. چهار عضو هیئت مدیره روی انتخاب منصوریان اتفاق نظر داشتند و تنها یک عضو به انتخاب مربی کروات یا آلمانی اعتقاد داشت.  با توجه به محدودیت زمانی تا شروع فصل نقل و انتقالات انتخاب مربی خارجی از دستور کار هیئت مدیره خارج شد.

وی درباره انتخاب قطعی منصوریان اظهار کرد: ما برنامه ‌های منصوریان را به دلیل درخواست هواداران استقلال بررسی کردیم. در جلسه فردا برنامه ‌های این مربی ارزیابی می‌ شود و پس از آن درباره انتخاب منصوریان رای گیری می‌ کنیم.

برهمین بنیاد و با توجه به اجماع اعضای هیئت مدیره روی سرمربی گری منصوریان، باید انتخاب وی به عنوان سرمربی جدید استقلال را قطعی دانست.