سرنوشت بازیگر فیلم تنها در خانه + عکس

باور نکردنی است!!!!

این عکس متعلق به کیست؟!!!

مکالی کالکین، ستاره ی بازیگوش فیلم موفق “تنها در خانه” است.وی هم اکنون ۳۱ ساله است و به شدت پریشان و نه چندان سلامت به نظر می رسد.وی که این روزها ریش بزی گذاشته است، بسیار ژولیده در انظار عمومی ظاهر شده است.ظاهر نه چندان خوشایند وی، باعث نگرانی طرفداران کالکین شده است.

وی زمانی بزرگترین و موفقترین بازیگر کودک هالیوود بود و ۴ میلیون دلار بابت بازی در فیلمی به نام “ریچی ریچی” در سال ۹۴ گرفت.


اما این بازیگر جوان پس از مدتی با مشکلاتی مواجه شد و با از دست دادن چندین نفر از نزدیکانش رو به رو شد. در ابتدا داکوتا خواهرش در تصادف خودرو جانش را از دست داد و سپس جنیفر ادامسون خواهر ناتنی اش به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر درگذشت.

پس از این جریان ها، دوران بازیگری او با اختلاف مالی بین والدینش متوقف شد.

در سال ۱۹۹۸، قاضی دادگاه، پدر کالکین که مدیر برنامه های فرزندش بود را اخراج کرد و اختیار ثروت این پسر کوچک را در اختیار یک حسابدار سپرد.پس از یک وقفه ی چندساله، او در سال ۲۰۰۰ به عالم سینما بازگشت.اما هیچکدام از فیلم های دیگر وی به موفقیت “تنها در خانه” نرسید.

وی چندی پیش گفت: من بیکارترین بازیگری هستم که می می شناسم.

در سال ۲۰۰۴، پلیس خودرویی را که وی در ان مسافر بود را متوقف کرد و در آن نیم انس ماریجوانا و چندین برگ قرص زاناکس پیدا کرد.

او در داگاه مجرم شناخته شد و به یکسال حکم تغزیری برای هرکدام از جرم هایش محکوم شد. وی همچنین مجبور به پرداخت جریمه ۵۴۰ هزار دلاری شد.