محصولات دانلودی

سرویس ترجمه گوگل ۱۰ ساله شد

سرویس ترجمه گوگل (گوگل ترنسلیت) در حال سپری کردن ۱۰ سالگی است.

 

گوگل ترنسلیت، ابزار این شرکت برای ترجمه لغات از یک زبان به زبانی دیگر، برای اولین بار در تاریخ ۲۸ آوریل ۲۰۰۶ راه‌اندازی شد.

 

 

یک دهه از زمانی که گوگل، سرویس ترجمه کردن را به جهان اضافه کرده، گذشته است. در این مدت، این مسیر از نوشتن لغات در یک مرورگر برای ترجمه شدن، به ترجمه تمام وب‌سایت‌‌ها و به کار گیری دوربین‌ گوشی‌‌ها برای خواندن مطالب به زبان دیگر طی شده است.

 

گوگل می‌‌گوید که بیش از ۵۰۰ میلیون نفر در طول روز برای ترجمه ۱۰۰ میلیارد لغت از گوگل ترنسلیت استفاده می‌‌کنند. ۹۲ درصد از این افراد در خارج از آمریکا زندگی می‌‌کنند. معمولا بیشترین ترجمه‌‌ها بین زبان‌‌های انگلیسی، اسپانیایی، عربی، روسی، پرتغالی و اندونزیایی است. همچنین برزیل بیش از هر کشور دیگری از این سرویس استفاده کرده است.

 

نسخه اندروید گوگل ترنسلیت در آغاز سال ۲۰۱۰ راه‌اندازی شده است و اکنون شش سال از آن زمان می‌‌گذرد. شما می‌‌توانید اپلیکیشن گوگل ترنسلیت را از فروشگاه آنلاین گوگل (پلی استور) دریافت کنید.

مطلب بالا در حوزه فن‌آوری اطلاعات و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲ May 2016 | 4:08 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 20
  • ۱۳ اردیبهشت ۹۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما