سری جدید کارتون‌های «تام و جری» و«سوپر من» ساخته می‌شود

سری کارتون‌های مطرح و شناخته شده‌ای چون «سوپر من»،«شاگی»،«تام و جری»،‌«بت من»‌ و «اسکوبی – دو» برای پخش از یکی از شبکه‌های تلویزیونی آمریکا ساخته می‌شوند.



به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا، به نقل از رویترز، شبکه تلویزیونی (CW) قصد دارد در قالب برنامه‌ای پنج ساعته با عنوان «KIDS WB!» چهار کارتون جدید، چهار کارتون قدیمی و دو سریال که با موضوع کودکان و با هدف اطلاع‌رسانی و آموزش ساخته شده است را به روی آنتن ببرد.



این برنامه که از پاییز امسال آغاز می‌شود و قرار است طی سال‌های ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ پخش شود، مخاطبان ۶ تا ۱۲ سال را هدف قرارداده و از ماه سپتامبر روزهای شنبه ساعت ۷ صبح به روی آنتن می‌رود.



به گزارش ایسنا، «گروه قهرمانان مافوق بشری» از جمله کارتون‌هایی است که داستان آن بر اساس کارتون قدیمی «سوپر من» شکل گرفته و در قالب کمدی این قصه را روایت می‌کند. داستان انیمیشن «گروه قهرمانان مافوق بشری» درباره‌ی پسربچه‌ای است که پس از این که به رشد کافی رسید، به سوپر من تبدیل شده در قرن ۳۱ با شیطان به مبارزه بر می‌خیزد.



کارتون «‌اسکوبی – دو» نیز درباره قطعه‌یی موسیقی است که از طریق ماشین مرموزی نواخته می‌شود و حلال اغلب مشکلات است.



سری جدید «‌تام و جری» نیز که قرار است از شبکه CW پخش شود، بمانند گذشته در قالب قسمت‌هایی کوتاه، تعقیب و گریز، موش و گربه معروف را به تصویر می‌کشد.



این شبکه تلویزیونی همچنین انیمیشن «حساسیت هیولا» را برای گروه سنی ۶ تا ۱۱ سال پخش می‌کند.


این کارتون که بر اساس کتاب‌های کمدی کودکان ساخته شده، مدت زمان نیم ساعت را شامل می‌شود.


حساسیت هیولا درباره پسر بچه دوازده ساله‌ای به نام زیک است که بیماری حساسیت به او اجازه می‌دهد تا هیولاهای نامرئی و عظیم‌الجثه را ببینند.



ماجراهای «بت من» نیز در زمره کارتون‌های قدیمی برنامه (KIDS WB!) قرار می‌گیرد که در کنار انیمیشن‌های دیگر به روی آنتن خواهد رفت.