سرپرست تیم فوتبال امید ایران ، هواداران را به ورزشگاه آزادی فراخواند

سرپرست تیم فوتبال امید ایران ، خواستار حضور علاقه‌مندان به فوتبال در ورزشگاه آزادی و تشویق این تیم در دیدار مقابل تیم اردن شد.


تیم فوتبال امید کشورمان در سومین دیدار خود در چارچوب مسابقات فوتبال مقدماتی بازی‌های المپیک ‪ ۲۰۰۸‬پکن روز هشتم فروردین در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم اردن می‌رود.


تیم ایران در دو دیدار گذشته مقابل تیم استرالیا به تساوی یک بر یک و برابر تیم عربستان یک بر صفر بازی را واگذار کرده بود.


دکتر ” علیرضا اسدی ” روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان این مطلب گفت اگر هواداران در دیدار مقابل تیم اردن در ورزشگاه آزادی حضور نیابند به نظر من ، ما بازی را در رختکن باخته‌ایم.


وی در ادامه اظهارداشت ما بسیاری از کاستی‌های خود را با حضور هواداران در ورزشگاه جبران می‌کنیم .


سرپرست تیم فوتبال امید ایران تصریح کرد دیدار با تیم اردن برای ما بسیار حساس است و بدون تردید دیداری سخت با این تیم خواهیم داشت ، تیم اردن به نظر من همانند تیم عربستان بازی می‌کند و کسب این پیروزی برای ما حیاتی است.


اسدی با اشاره به آغاز تمرینات این تیم از روز گذشته اظهارداشت تمرینات این تیم از روز گذشته با دعوت از ‪ ۲۵‬بازیکن آغاز شد .


کادر فنی در این مرحله از علی پرهیزگار ، مسعود دانشور ، مرتضی عزیز محمدی ، ایمان گل علیزاده و ناصر سالاری را نیز دعوت کرد و این بازیکنان به همراه دیگر بازیکنان تمرینات خود را پی می‌گیرند.


وی درباره وضع شهرام گودرزی اظهارداشت مصدومیت گودرزی از ناحیه پا رفع شده است و این بازیکن نیز تمرینات خود را آغاز کرده‌است.


سرپرست تیم فوتبال امید ایران درباره چگونگی تمرینات این تیم گفت تا روز ششم فروردین ، تمرینات این تیم روزانه دو نوبت ادامه دارد و روز هفتم تمرینی سبک انجام خواهیم داد و روز چهارشنبه به مصاف تیم اردن می‌رویم .