سر برادر زنم را در سطل زباله انداختم

متهم به قتل:

سر برادر زنم را در سطل زباله انداختم

جام جم آنلاین: جوان متهم به قتل در بازجویی اعتراف کرد، سر جسد مثله شده برادر زنش را به منظور مخفی ماندن هویت وی در داخل سطل زباله انداخت.


به گزارش فارس، عصر روز ۲۷ تیرماه سال‌جاری مأموران مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران از کشف چند کیسه حاوی قطعات بریده شده بدن انسان در فاز ۲ پردیس بومهن با خبر شدند.

مأموران با حضور در محل حادثه دریافتند تکه‌ها متعلق به جسد یک مرد جوان است که داخل چند کیسه نایلونی رها شده است و مأموران شهرداری هنگام پاکسازی زباله‌ها آنها را کشف کرده‌اند.

شاملو بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران در خصوص این پرونده گفت: با تحقیقات بیشتر فرضیه تعلق این قطعات به فردی به نام علیرضا که بیش از یک ماه قبل خانواده وی گم شدنش را به ماموران پلیس آگاهی اطلاع داده بودند، قوت گرفت.

وی گفت: با شروع تحقیقات در خصوص کشف این قطعات و مفقود بودن علیرضا؛ دو متهم دستگیر شدند و تحقیقات تکمیلی ادامه یافت.

بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران ادامه داد: با انجام تحقیقات تکمیلی مشخص شد شوهر خواهر علیرضا بر اثر یک کینه قبلی، برادر زن خود را به قتل رسانده است.

شاملو افزود: صادق متهم اصلی پرونده در بازجویی به ارتکاب قتل علیرضا اعتراف کرد و مدعی شد یک ماه پیش وی را به قتل رسانده و جسدش را داخل حیاط خانه دفن کرده است.

صادق ادامه داد: همسرم پس از گذشت ۲ روز در خصوص جسد برادرش بی‌تابی کرد و همین امر باعث شد جسد را از خاک درآورده و پس از قطعه قطعه کردن آن را داخل خرابه‌ای رها کردم.

بازپرس جنایی تهران خطاب به صادق با اشاره به این مطلب که سر علیرضا در میان قطعات پیدا شده به دست نیامد از وی خواست تا در خصوص سر علیرضا توضیح دهد و صادق نیز مدعی شد برای آن که پلیس نتواند به این زودی‌ها هویت علیرضا را تشخیص بدهد سر وی را داخل یک سطل زباله در بخش دیگری از شهر انداختم.

به گفته شاملو تحقیقات تکمیلی همچنان ادامه دارد.