سر بریدن ۱۵۰۰۰ سگ برای تدارک غذای یک فستیوال! (+تصاویر)

باشگاه خبرنگاران جوان – فستیوال غذاهای سگی برگزار می شود.
یکی از تهیه‌کنندگان غذا در این فستیوال در این ‌باره به رسانه‌های چین یادآور شد: گوشت سگ در غذاها شاید مورد پسند و ذائقه تمام افراد نباشد، اما این موضوع باعث نمی‌شود تا شمار بازدیدکنندگان از این فستیوال کاهش پیدا کند؛ چرا که در چین به ویژه شهر «یولین» در شرق این کشور از بهترین گوشت سگ و موادغذایی برای تهیه و پخت غذاها استفاده می‌کنند.

سگ

این آشپز دراین‌باره به روزنامه دیلی‌میل خاطرنشان کرد: ۱۵ هزار سگ از نواحی مختلف این شهر و مناطق اطراف شکار شده قرار است در پخت غذاهای سگی مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین این فستیوال یک هفته ادامه می‌یابد.

بر اساس گزارش‌ رسانه‌های رسمی چین، سگ‌ها هر چقدر جوان و کوچک باشند گوشت ترد‌تر و لذیذتری دارند در حالی که سگ‌های پیر و بزرگ مزه نامطبوعی در دهان ایجاد می‌کنند.

سگ

گوشت سگ یکی از غذاهای خوشمزه در چین است و در اکثر غذاهای چینی یافت می‌شد؛ چرا که هزاران سال است که مردم بر این عقیده‌اند که گوشت این حیوان از نظر پزشکی مفید است و جنبه دارویی دارد.

با این حال، در چند سال گذشته روند شکار سگ‌ها و استفاده از گوشت ‌آنها از جانب گروه‌های حمایت از حیوانات محدود شده است، به طوری که در المپیک سال ۲۰۰۸ میلادی دولت چین برای از دست ندادن گردشگران استفاده از گوشت سگ در غذاها را ممنوع کرد.

۰۳ مرداد ۱۳۹۰

5 نظر برای "سر بریدن ۱۵۰۰۰ سگ برای تدارک غذای یک فستیوال! (+تصاویر)" ارسال شده
 1. dod گفت:

  درضمن برین تو گوگل سرچ کنین ببینین تو همین ایران خودمون تو روستای سمیرم چطوری یه الاغ زبون بسته رو واسه خنده با پتک میکشن . حالا چینی ها وحشین که واسه تامین غذاشون حیون میکشن یا ایرانی ها که واسه خندیدن و مسخره کردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. dod گفت:

  من نمیدونم چرا ما باید به هر کشوری توهین کنیم ؟ گوشت سگ بده ؟ شما نخورین . شما میدونین جمعیت چین چند برابر ایرانه ؟؟؟؟؟؟؟اگه از این چیزا نخورن که نمیتونن زندگی کنن .درضمن ما خودمون تو همین ایران خیلیا هستن گوشت گراز . گوشت خر . گوشت جوجه تیغی.و خیلی چیزایه دیگه میخورن . پس چرا یکی نیست به خودمون بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. ناشناس گفت:

  حالمو بهم زدین کثافتا

 4. شاهو گفت:

  خوبه تو چین ادم میدونه گوشت سگ داره رستورانها ولی تو ایران بعضی جاها گوشت الاغ می خوری بدون اینکه بدونی،

 5. حمید گفت:

  تصاویر بسیار جاب و اموزنده بود

نظرات بسته شده است.