سعی کردم از همه توان «محمدرضا گلزار» استفاده کنم!

محمد بانکی، کارگردان فیلم «دوخواهر» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: بیش از نیمی از کار تدوین پروژه سینمایی «دوخواهر» به پایان رسید و تا ده روز آینده کار تدوین به پایان خواهد رسید.
بنا بر این گزارش، در حال حاضر ۸۰ درصد از کار تدوین «دوخواهر» به پایان رسیده است که با پایان کار تدوین تا ده روز آینده، کار موسیقی و صداگذاری آن آغاز خواهد شد.
بانکی در خصوص حضور محمدرضا گلزار و نیکی کریمی در این در کنار هم گفت: این دو بازیگر از بازیگران مطرح و با استعداد سینمای ایران هستند که ترکیب این دو در این فیلم بسیار جالب شده است.
وی افزود: من در این فیلم سعی کرده‌ام تا فارغ از جنبه‌های تجاری، با استفاده از فیلمنامه‌ای خوب و منسجم از تمامی ظرفیت‌های بازیگری گلزار استفاده کنم.
بانکی در خصوص این که آیا فیلم در جشنواره فجر شرکت خواهد کرد یا خیر؟، افزود: تا پایان مراحل فنی «دوخواهر» نمی‌توان در این خصوص، نظری قطعی داد اما شرکت و یا عدم شرکت فیلم در جشنواره فجر بستگی به شرایط اکران پس از پایان مراحل فنی فیلم دارد که اگر شرایط اکران مناسب بود، بدون حضور در جشنواره فیلم را روانه اکران عمومی خواهیم کرد.‍‏‏ًٌَُِْ
کارگردان فیلم«دوخواهر» با رد شایعه ممنوع‌التصویر شدن محمدرضا گلزار و این که اخبار این فیلم، به همین دلیل کم‌‌تر در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است، به خبرنگار سینمایی فارس گفت: به هیچ وجه چنین موضوعی صحت ندارد و طی مدت فیلمبرداری نیز به هیچ عنوان این موضوع مطرح نشد.
وی متذکر شد: در حقیقت، عدم انعکاس خبری و تصویری این فیلم، به این علت است که در مدت اخیر به شدت درگیر مراحل فنی فیلم بوده‌ایم و به این علت، کمتر اخباری در خصوص «دوخواهر» منعکس شده است که با پایان مراحل فنی اطلاع رسانی بسیار بهتری انجام خواهد گرفت.
بانکی در خاتمه اظهار داشت: در طی مدت اخیر چندین بار با گلزار در این خصوص صبحت کرده‌ام و خبر ممنوع‌التصویر بودن وی کاملا کذب محض است، ضمن این که به نظر من سفر خارج از کشور این بازیگر صرفا جنبه شخصی دارد و نمی‌تواند مانع فعالیت وی شود.
به گزارش فارس، محمد بانکی «دوخواهر» را ۱۶ اردیبهشت ماه ۸۷ در اصفهان کلید زد که تمامی صحنه‌های فیلم در این شهر فیلمبرداری شد.
محمدرضا گلزار،نیکی کریمی،الناز شاکردوست، حامد کمیلی، بهنوش بختیاری، پوراندخت مهیمن و احمد پورمخبر بازیگران اصلی فیلم هستند که فیلمنامه آن را حسین مثقالی و شعله نیک روش نوشته‌اند و داستان پسری جوانی است که همزمان با دوچره متفاوت با دو خواهر ارتباط برقرار می‌کند.