سفر ویسی به اصفهان برای مذاکره با سپاهان/ باشگاه استقلال خوزستان: خودمان اجازه دادیم!

ورزش > لیگ برتر – مهر نوشت: قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان با بیان اینکه سرمربی این تیم با هماهنگی باشگاه برای مذاکره با سپاهان عازم اصفهان شده، گفت: مطمئن باشید ویسی جایی نخواهد رفت و فصل بعد هم در استقلال می‌‌ماند.

علی پورکیانی درباره مذاکره باشگاه سپاهان با عبدالله ویسی برای فصل آینده، اظهار کرد: ویسی با هماهنگی من و سایر مسئولان باشگاه به اصفهان رفت تا با سپاهان مذاکره کند، او مربی بزرگی است و ما راحت به وی اجازه دادیم که چنین کاری کند.
وی درباره اینکه گفته بود ویسی را برای فصل آینده حفظ می‌‌کند و اجازه جدایی وی از استقلال خوزستان را نمی‌دهد، گفت: من هنوز هم سر حرفم هستم. ویسی را هم برای فصل بعد حفظ می‌‌کنم ولی فوتبال الان حرفه‌ای شده است و ویسی می‌‌تواند با هر تیمی که بخواهد مذاکره کند.
قائم مقام باشگاه استقلال صنعتی خوزستان در پاسخ به این سؤال که آیا مذاکره ویسی با سپاهان در این مقطع حساس، تمرکز وی را بر هم نمی‌زند؟ گفت: من از سال ۷۴ در فوتبال بوده‌ام و دیدگاه خاص خودم را دارم. ویسی مربی بزرگی است و همانطور که گفتم می‌‌تواند با هر تیمی که بخواهد مذاکره کند. او آنقدر بزرگ هست که تمرکزش با این مذاکرات به هم نخورد.
پورکیانی ادامه داد: ما سهمیه آسیایی را به صورت قطعی گرفته‌ایم. ممکن است تیم‌‌های دیگر، سرمربی و بازیکنان ما را بخواهند ولی مطمئنم که قلب ویسی و بازیکنان با استقلال خوزستان خواهد بود.
وی تأکید کرد: این موضوع برای ما اهمیتی ندارد. حتی تیم‌‌های دیگر می‌‌توانند به باشگاه ما بیایند و همین جا با ویسی مذاکره کنند!
قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان در خصوص پیروزی این تیم مقابل راه‌آهن در هفته بیست و هشتم لیگ برتر، گفت: ما داریم صدر جدول را که برای خودمان بود، پس می‌‌گیریم. روحیه تیم ما عالی است و با کمترین هزینه، بهترین عملکرد را داشته‌ایم.
پورکیانی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا نگران اتفاقات خارج از زمین فوتبال برای تعیین سرنوشت قهرمانی نیست؟ گفت: ما نگران هیچ چیز نیستیم، اعتماد خاصی به مجموعه فوتبال داریم و اصلاًً بدبین نیستیم.