محصولات دانلودی

سلفی جان ۲ نفر را در چالوس گرفت

 دو تن هنگام گرفتن عکس سلفی در رودخانه چالوس غرق شدند.

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از ایسنا، سید مصطفی مرتضوی از غرق شدن دو نفر به دلیل گرفتن عکس سلفی در رودخانه چالوس خـبـر داد و درباره جزییات این حادثه گفت: در پی اطلاع از غرق شدن دو نفر در ۱۴ خرداد ماه امسال، در چالوس – منطقه لارک – رودخانه چالوس، ساعت ۱۴ بعد از ظهر دو تیم از نیروهای امدادی سازمان امداد و نجات به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: شوربختانه در این حادثه یک نفر فوت شده و یک نفر دیگر نیز مفقود شده است. عملیات جستجو برای پیدا کردن مفقودی ادامه دارد.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۵ June 2016 | 2:29 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
قتل دوقلوها با متادونقتل دوقلوها با متادون ۰۶ اردیبهشت ۹۵