محصولات دانلودی

سناریوی زن خیانتکار برای رسیدن پسر مورد علاقه‌اش/ ناگفته‌‌های تکان دهنده از مرگ جنون آمیز در نیایش+عکس‌ها

خلاصه اخبار حوادث؛ در حال بروزرسانی

به گزارش خبرینه و به نقل از مُخبر حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،اخبار حوادث و انتظامی امروز، در این بسته خـبـری گردآوری شده است.

خودرو بی‌ام‌دبلیو در جریان کورس جنون‌آمیز با یک بنز، با پایه پل عابر پیاده در بزرگراه نیایش برخورد نمود.


ورزشکار جوانی که در اقدامی جنون‌آمیز زن مورد علاقه خود را به همراه جنین سه ماه‌اش با ٢۴ ضربه چاقو کشته بود، در دادگاه جنایی به قصاص محکوم شد. این پسر که در زندان تحصیل کرده و کشتی‌گیر شده است، با گریه از اولیای دم و قضات دادگاه تقاضای بخشش می‌‌نمود.


مرد جوان زمانی که همراه همسرش بار سفر بست تا برای تفریح به چالوس بروند، نمی‌دانست قرار است قربانی توطئه همسرش شود.

هکر ۱۸ ساله که با فریب دختران و سرقت عکس‌‌های آن‌ها قصد اخاذی داشت، دستگیر شد.


«طاها» هرچند شکارچی خبره و کارکشته‌ای است اما بر حسب یک اتفاق و با خطای محض در شرایطی که کبک درشتی را برای شکار نشانه رفته بود، موجب مرگ یک پدر شد.


پرونده دوئل مرگبار دو پسر جوان برای دوستی با دختری، با صدور کیفرخواست برای محاکمه روی میزقضات دادگاه جنایی تهران قرار گرفت.

مردی که متهم است زن موردعلاقه‌اش را کشته‌، وقتی برای دفاع از خود در جایگاه حاضر شد اعلام نمود حاضر است تفاضل دیه را ببخشد تا اولیای‌دم به خواسته‌شان برسند.مسافرکِش روانی ۶ نفر را قتل عام نمود+تصاویر
مسافرکش سنگدل در حین مسافرکشی به بعضی افراد شلیک می‌‌نمود که ۶ نفر آن‌‌ها کشته شدند.

مسافرکِش روانی 6 نفر را قتل عام نمود/مادرخوانده بی‌رحم فرزندخوانده‌اش را بخاطر غذا نخوردن کشت +تصاویرمادرخوانده بی‌رحم فرزندخوانده‌اش را بخاطر غذا نخوردن کشت+عکس‌ها

مادرخوانده در حالی که به اصلاح برای فرزندخوانده‌اش دل می‌ سوزاند، از اینکه دخترخوانده‌اش غذا نمی‌خورد عصبانی شد و او را تا سرحد مرگ کتک زد.

مسافرکِش روانی 6 نفر را قتل عام نمود/مادرخوانده بی‌رحم فرزندخوانده‌اش را بخاطر غذا نخوردن کشت +تصاویر

انتهای پیام/

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۴ February 2016 | 5:01 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما