سوءاستفاده از زنان بیوه و مطلقه به بهانه بازیگری

عدم نظارت بر دفاتر و تولید فیلمسازی و افزایش قارچ گونه آموزشگاههای مدعی همکاری با بازیگران مشهور سینما و تلویزیون برای جذب بازیگر بویزه در میان دختران و زنان زمینه های گسترش فسادهای اجتماعی و مالی را فراهم ساخته است .
 
یکی از مخاطبان البرز با ارسال یک نامه از جزئیات سوء استفاده از خانمهای بیوه و مطلقه دریکی از همین دفاتر پرده برداشت.
وی درنامه خود که برگرفته از حضور دوهفته ایش در یکی از دفاتر فیلمسازی است سخن گفته و
 
ازماجرای جذب زنان بیوه و مطلقه به بهانه حضور درفیلمها و سوء استفاده اجتماعی و اقتصادی از آنان پرده برمیدارد.
وی در بخشی از این نامه مینویسد: در زندگی حرفه ایم علاقه ای به سرک کشیدن یا زیرآب زدن ندارم اما آنچه باعث شد این نامه را از وضعیت چنین دفاتری بیان کنم لگدمال شدن احساساست آدمهای گمنام عاشق بازیگری و سوء استفاده های اخلاقی از آنان بخاطر همین علاقه بود.
 
وی در بخش دیگری ازاین نامه مینویسد:خیل عظیمی از خانمها از هر سنی در دفترمذکور حضور داشتند که بعدها متوجه شده‌ م «دستچین» شده هستند و اکثر آنان را خانمهای بیوه و مطلقه تشکیل میدهندو علت این انتخاب بقول دستیار کارگردان این بود که با  آنها راحتتر میتوان کار کرد.
 
“جذب گسترده زنان خاص”
وی ماجرای رفت وآمدش به این دفتر را بخاطر دستیاری کارگردان در یکی از فیلمهای ویدئویی عنوان کرده و می افزاید: وی دو دفتر دارد که این کارگردان صرفا بیشتر وقت خود را دریکی از دفاترش میگذراند که هرکسی اجازه ورود به انجا را ندارد.
 
اما دفتر دیگری نیز وجود دارد که فردی بنام”ح” در آنجا مستقر بوده و عمده رفت و آمد من نیزبه همین دفتر که دفتر فرعی محسوب میشد،بود.
 
وی ادامه داده است: آقای “ح” دستیار کارگردان بود و نقش اصلی را در انتخاب بازیگران برعهده داشت .وی توانسته بود زنان و دختران زیادی را جذب این دفتر کند که بعدها متوجه شدم اکثر آنها بیوه یا مطلقه هستند و دلیل اینکار این بودکه بنابه گفته این فرد با آنها راحتتر میتوان کارکرد.
 
او می افزاید: این فرد به من توصیه میکرد درفیلمنامه جایی برای حضور چنین زنانی با سن وسالهای مختلف پیش بینی کنم زیرا ازاین گونه افراد در دست و بالش فراوان هستند.
 
“طلاق”شرط اول!
وی درادامه از جذب و ترد عجیب یک زن که ازشرق کشور آمده بود سخن گفته و می افزاید: او درآستانه طلاق بود وقرار بود دریکی ازسکانسها حضور پیدا کند به همین منظور برای تست گریم و…به تهران دعوت شد تا بعدا توسط آقای “ح” به محل سکونتش منتقل شود اما دراقدامی عجیب عذراو را خواستند.وقتی علت را پیگیری کردم متوجه شدم این زن بدلیل باردار بودن قادر نبود تا زمان تولد نوزادش از همسرش جدا شود و به همین دلیل عذر او خواسته شد.
۲۹ فروردین ۱۳۹۰
یک نظر برای "سوءاستفاده از زنان بیوه و مطلقه به بهانه بازیگری" ارسال شده
  1. saghi گفت:

    bad nabod vali akharesh ke chi