محصولات دانلودی

سود بی‌سابقه گروه تویوتا


 
images/20071024/toyota.jpg
 
جام جم آنلاین: گروه خودروسازی ژاپنی تویوتا اعلام کرد، سود عملیاتی گروه در ۶ ماهه نخست سال مالی ۲۰۰۸-۲۰۰۷ میلادی ۱۰ درصد نسبت به ۶ ماهه نخست سال مالی ۲۰۰۷-۲۰۰۶ رشد داشته است.
به گزارش خبرگزاری رویترز، گروه تویوتا اعلام کرد، سود عملیاتی و قبل از مالیات گروه در ۶ ماهه نخست سال مالی جاری‌اش به سطح ۱۲۰۰ میلیارد ین معادل ۷.۳۸ میلیارد یورو رسید که نسبت به ۶ ماهه نخست سال مالی گذشته‌اش ۱۰ درصد رشد نشان می‌دهد.

به لطف افزایش فروش گروه تویوتا در بازارهای نوظهور آسیا و خاورمیانه و نیز اروپا و ایالات متحده، گروه تویوتا برای دومین سال متوالی توانست به یک سود بی‌سابقه در یک دوره ۶ ماهه دست یابد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 20
  • ۰۲ آبان ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما