محصولات دانلودی

سیموئز پس از پیروزی بر چین: از نتیجه راضی هستم‏ از بازیکنان نه

سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران پس از صعود این تیم به مرحله‌ی نیمه نهایی رقابت‌های فوتبال بازی‌های آسیایی دوحه گفت: از نتیجه و بازی انجام شده رضایت دارم اما، از عملکرد بازیکنانم به طور کامل راضی نیستم.


به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) به دوحه‏‌، رنه سیموئز در نشست مطبوعاتی پس از پایان بازی ایران برابر چین به خبرنگاران گفت: از نظر من بازی بسیار زیبایی بود، از این که بازیکنان ایرانی کار می‌کنند بسیار خوشحالم، آنها شباهت زیادی به بازیکنان برزیل دارند و این کار من را راحت کرده است.وی افزود: تیم به هماهنگی لازم دست یافته است اما، لازم است به فدراسیون فوتبال بگویم که ما اینجا هستیم. متاسفانه هیچ یک از مسوولان فدراسیون فوتبال اینجا نیامدند و سراغی از ما نگرفتند. از فدراسیون انتظار دارم که از ما حمایت کند.


خبرنگاری از سیموئز پرسید منظور شما از حمایت چیست که در پاسخ گفت: منظورم هم حضور فیزیکی آنها و هم حمایت مالی. از تیم امید در طول حضور در دوحه هیچ حمایتی نشده است و بازیکنان در اینجا احساس تنهایی می‌کنند.


سیموئز که در طول نشست مطبوعاتی خنده بر لب داشت با این پرسش خبرنگار یکی از رسانه‌های خارجی روبرو شد. گویا شما از عملکرد بازیکنانتان و پیروزی برابر چین بسیار راضی هستید؟ که سرمربی برزیلی تیم امید ایران در پاسخ گفت: از پیروزی به دست آمده بسیاری رضایت دارم اما، عملکرد بازیکنان چندان مرا راضی نکرده است. من به دنبال انجام بازی‌های زیبا هستم و همیشه سعی خواهیم کرد که بازی تماشاگر پسندی را ارایه دهیم.


سیموئز در مورد تیم امید چین هم گفت: آنها تیم یکدست و خوبی بودند و به خوبی توانستند توپ را به حرکت درآورند. ضمن آنکه آنها به خوبی از پاس‌های عمقی استفاده می‌کردند. حق آنها بود که به مرحله بالا صعود کنند اما، از شانس بدشان به تیم ایران برخورد کردند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 16
  • ۱۹ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما