سپاهان همزمان در فوتبال ایران و آسیا قدرت‌نمایی می‌کند
تلویزیون ورزشی کویت:


سپاهان همزمان در فوتبال ایران و آسیا قدرت‌نمایی می‌کند


خبرگزاری فارس: تلویزیون ورزشی کویت گفت: تیم سپاهان، همزمان در فوتبال ایران و آسیا قدرت‌نمایی می‌کند.


به گزارش خبرنگار فارس در خرمشهر، این تلویزیون در تحلیلی در مورد موفقیت‌های تیم فوتبال سپاهان در ماه‌های اخیر، عنوان کرد: این تیم خوب ایرانی همزمان در فوتبال کشورش و آسیا و بر اساس کار گروهی مطلوب، قدرت‌نمایی می‌کند.
مسفر این تلویزیون عربی منطقه گفت: موفقیت‌های سپاهان تصادفی و اتفاقی نیست. این تیم بر اساس یک ساختار خوب تاکتیکی از سد تیم پرامکانات الشباب عربستان سعودی گذشت و در جمع ۸ تیم برتر آسیا قرار گرفت.
وی افزود: سپاهانی‌ها در فوتبال ایران در حالی پنجم شدند که درگیری در چند تورنمنت مانع دستیابی آنان به قهرمانی و صدر شد؛ اگرچه لیاقت قهرمانی را نیز داشتند.
وی به جشنواره گل سپاهان برابر پرسپولیس اشاره کرد و اظهار داشت: پرسپولیس در حالیکه پشت سر خود صد هزار تماشاگر را در خانه داشت، ۴ بار در برابر سپاهان تسلیم شد تا این تیم برای دومین بار در دیدار نهایی جام حذفی حاضر باشد و بخت اول قهرمانی و فتح این جام نیز به شمار رود.
مفسر ورزشی تلویزیون اسپورت کویت با مثبت ارزیابی کردن عملکرد مربی کروات سپاهانی‌ها، ادامه داد: سپاهان متکی به بازیکن خاصی نیست و آهنگ تیمی منظم امتیاز برتری‌های سپاهان در ماه‌های اخیر بوده است.
وی از عماد رضا، سیدصالحی و آرمناک پطروسیان به عنوان بازیکنان موثر این تیم یاد کرد و گفت: ‌افزایش قدرت فیزیکی بازیکنان این تیم که از مشکلات سپاهان به شمار می‌رود، می‌تواند از این تیم خوب شهر تاریخی اصفهان یک قدرت برتر در سطح آسیا بسازد؛ تیمی که اکنون عادت کرده هر ساله خود را در جمع قهرمانان آسیا ببیند.