سید صالحی: با شکست نماینده ژاپن از اعتبار فوتبال ایران دفاع می‌کنیم

مهاجم تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: با شکست نماینده ژاپن از نام و اعتبار فوتبال ایران دفاع خواهیم کرد.

مهدی سیدصالحی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: پس از پیروزی برابر شیرین فراز در لیگ از آغاز این هفته خود را برای دیدار حساس روز چهارشنبه برابر حریف ژاپنی آماده کرده و تمرینات منظم و با نشاطی را به صورت روزانه برگزار کردیم. با این تمرینات از نظر فنی و جسمانی برای این دیدار کاملا آماده شده و بدون هیچ گونه مشکلی دیدار رفت فینال را برگزار خواهیم کرد.

وی افزود: خوشبختانه در آستانه این بازی بسیار حساس فضا و جو بسیار مثبتی بر تیم حاکم شده و تمام بازیکنان برای شکست اوراواردز یکدل و هم قسم شده‌اند. بازیکنان روحیه و انگیزه بسیار بالایی داشته و قصد دارند تا با به کارگیری تمام تلاش‌شان از اعتبار و حقانیت فوتبال ایران دفاع کنند. شک ندارم که فوتبال ایران چهارشنبه سربلند از این مسابقه بیرون آمده و نیمی از راه قهرمانی را خواهد پیمود.

سیدصالحی تصریح کرد: نباید این فرصت طلایی را که اکنون انتظار سپاهان را می‌کشد به آسانی از دست بدهیم. از ابتدا هم هدفی جز کسب عنوان قهرمانی آسیا نداشتیم و اکنون که در یک قدمی این عنوان هستیم باید تمام تلاش خود را برای رسیدن به آن به کار گیریم. در این راه بازیکنان ما کاملا پخته و حرفه‌ای شده و به این خودباوری رسیده‌اند که دیدار فینال را نیز با پیروزی پشت سر بگذارند. کسب این عنوان برای بازیکنان ما غیرممکن نیست و می‌خواهیم آن را به اثبات برسانیم.

مهاجم سپاهان درباره وضعیت آمادگی خود به ایسنا گفت: خوشبختانه پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت شدیدی که داشتم در دیدار با الوحده به میدان رفته و اکنون با گذشت چند هفته از آن بازی کاملا در شرایط مسابقه قرار گرفته‌ایم. با تمرینات منظمی که در روزهای گذشته انجام داده‌ایم به ۹۰ درصد از آمادگی بدنی و فنی نزدیک شده و تقریبا آماده این بازی هستم. امیدوارم در این مقطع حساس بتوانم به تیم خود کمک کرده و بازی خوبی را به نمایش بگذارم.

وی درباره نحوه بازی حریف گفت: اوراواردز تیمی بسیار حرفه‌ای و منسجم است و شناخت خوبی از نحوه بازی این تیم داریم. بدون شک آنها نقاط ضعفی نیز دارند که از آن طریق می‌توانیم به هدف خود رسیده و به آنها ضربه نزنیم. در این بازی بیش از هر چیز باید مراقب ضد حملات حریف باشیم، چرا که آنها برنامه‌های زیادی را برای گل زدن از این راه دارند. به هیچ عنوان نباید در اصفهان گل بخوریم چرا که دریافت یک گل می‌تواند در بازی برگشت ما را دچار مشکل کند.

سیدصالحی افزود: هدف ما شکست نماینده ژاپن در فولادشهر است. ضمن آن که به دیدار برگشت هم بسیار امیدوارم. همانطور که الشباب عربستان و کاوازاکی ژاپن را در خانه مغلوب کردیم این بار نیز می‌توانیم دست به این کار بزنیم. ما مغرور نیستیم اما، اعتماد به نفس بسیار بالایی داریم. می‌خواهیم با روحیه‌ای بالا و ارایه یک بازی زیبا و هدفمند به هدف خود برسیم.

انتهای پیام