محصولات دانلودی

سیموئز: برمی‌گردم برزیل

به باور رنه سیموئز، تیم امید ایران می‌توانست در دیدار هنگ کنگ دست کم چهار گل به ثمر برساند.


سرمربی برزیلی امید پس از پیروزی دو بر یک برابر هنگ کنگ به خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت:« هر تیمی برای عملکرد خوب باید از نظر روحی آماده باشد. سه موضوع این نظم فکری را به هم ریخت. ابتدا باشگاه‌های اروپایی از دادن جواد نکونام، آندرانیک تیموریان و مسعود شجاعی سرباز زدند. دوم زمانی بود که مشکل گذرنامه‌ها آشکار شد و معدنچی و سیاوش (اکبرپور) جا ماندند و سوم هم محرومیت فیفا بود. بازسازی تیم در این مدت بسیار کم ساده نیست. اما، ما از تمام توانمان استفاده می‌کنیم و هنوز مطمئن هستم که شرایط به سود ما خواهد بود.»

سیموئز درباره‌ی دیدار با هنگ کنگ گفت:« نیمه نخست، گل زود هنگام لحظات دشواری را برای ما رقم زد و نیمه نخست تیم بسیار ضعیف بازی کرد. بیست دقیقه ابتدایی نیمه دوم بسیار خوب بودیم و فرصت‌های بسیاری هم بوجود آوردیم.»


رنه سیموئز درباره‌ی گل خوردن تیمش برابر تیم‌های کوچک توضیح داد:« همه (این جا) شیفته‌ی بازی هجومی هستند. اما، این شیوه بازی که ما از آن استفاده می‌کنیم با خطر ضد حمله‌ها روبرو است و این همان اتفاقی است که رخ داده است. به برزیل نگاه کنید! می‌گویند که مدافعان خوبی نداریم. مشکل این است که ما هجومی بازی می‌کنیم و بازیکنان حریف برای ضد حمله‌ها انتظار می‌کشند. پیروزی‌های سانتوس بهترین تیم جهان، چهار – سه، پنج – چهار یا شش – سه است. اگر به بازی هنگ کنگ توجه کنید می‌بینید که می‌توانستیم براحتی بیشتر از چهار گل به ثمر برسانیم.»


سرمربی پیشین جامائیکا درباره‌ی گفت‌وگویی که با مربی کره‌ی جنوبی در دوحه داشت به ایسنا گفت:« او انسان بسیار جالبی است. ما درباره‌ی موضوع‌های بسیاری با یکدیگر حرف زدیم.»


«ماندن یا نماندن» مساله این روزهای رنه سیموئز است. آیا او تصمیم دارد که در ایران بماند؟ پاسخ این بود:« زمان آن رسیده که در این وضعیت کنونی کنار خانواده‌ام باشم. باید به برزیل بازگردم. آنها به من نیاز دارند.»

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 32
  • ۱۴ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما