محصولات دانلودی

شبکه رادیویی بهاران افتتاح شد

به گزارش خبرینه و به نقل از جام جم سیما ، در این مراسم سردار سرلشکر محمدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشور، نسرین آبروانی معاون صدای رسانه ملی، سردار فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار بهمن کارگر رئیس ستاد مرکزی راهیان نور و دیگر اعضای شورای سیاست گذاری راهیان نور کشور حضور داشتند.

شبکه رادیویی بهاران که چندی پیش فعالیت خود را آغاز کرده بود، امروز به صورت رسمی افتتاح شد و قرار است برنامه ‌های راهیان نور و اردوهای بازدید از مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس به صورت منظم منعکس شود.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۳ March 2016 | 5:35 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما