شخصیت شناسی »چه فصلی به دنیا آمده‌اید؟

 

بهار

بعضی از متولدین این فصل چهرهای عاجی رنگ همراه با لک و کک و مک دارند و بقیه دارای پوستی شفاف و گندمگون میباشند. حتی با وجود کک و مک نیز پوست چهره آنها شفاف و درخشان بوده و در برابر نور آفتاب قهوهای رنگ و برنزه میگردد. رنگ چشمهای این افراد معمولا روشن با رگههایی طلایی است.

 

رنگهای بهاری

نارنجیهای روشن، هلویی، انواع رنگ قرمز، زنگاری روشن، صورتیهای مایل به هلویی، قرمزهای روشن و درخشان متمایل به نارنجی، طلایی روشن و درخشان، زرد طلایی، خاکستری سایه روشن، قهوهای متمایل به طلایی، قهوهای مسی، آبی روشن و درخشان، آبی فیروزهای، آبی دریایی و آبی لاجوردی روشن تا سبزهای روشن و درخشان متمایل به زرد، رنگهای متولدین فصل بهار است. مشکی و شرابی رنگ متولدین این فصل نیست.

تابستان

معمولا پوست صورت اینگونه افراد صاف، شفاف و مهتابی بوده و رنگ موها نیز از بور بسیار تند، خاکستری یا قهوهای با زمینه رنگ قهوهای متمایل به قرمز یا خاکستری متغیر است. رنگ چشمهای متولدین این فصل روشن یا خاکستری ملایم میباشد.

رنگهای تابستانی

انواع صورتیهای کمرنگ و صورتیهای متمایل به زرشکی، تمشکی، قرمزهای متمایل به آبی، آبی، بلوطی، زرد لیمویی کمرنگ، بنفش تیره و کمرنگ، بنفش مایل به ارغوانی سیر، سفید ملایم، بژ متمایل به آبی، قهوهای، آبی تیره متمایل به خاکستری، آبی روشن متمایل به خاکستری، سبزهای متمایل به آبی رنگهای متولدین فصل تابستان است. نارنجی، طلایی و مشکی از رنگهای این فصل نیست.

پاییز

پوست چهره پاییزیها لطیف و شفاف، گلگون رنگ یا طلایی تیره میباشد. افراد متعلق به این فصل، با چشمهایی روشن و کمرنگ، در رنگهای تیره پاییزی بهتر به نظر خواهند رسید.

 

رنگهای پاییزی

انواع نارنجی، هلویی تیره، زنگاری، قرمز متمایل به قهوهای، قرمزهای تیره و متمایل به نارنجی، طلایی، طلایی متمایل به زرد، طلایی متمایل به کرم، بژ متمایل به طلایی، انواع قهوهای، آبی، فیروزهای و انواع سبز، رنگهای متولدین فصل پاییز است. صورتی، شرابی، ارغوانی، خاکستری و مشکی جزء رنگهایاین فصل به حساب نمیآید.

زمستان

رنگ موهای اغلب افراد متولد دراین فصل تیره بوده و رنگ چهره آنها بژ متمایل به خاکستری یا زرد رنگ میباشد. تضاد بین سفیدی چشم و عنبیه در چشمهای این افراد بیشتر از افراد متولد فصل تابستان است.

 

رنگهای زمستانی

اکثر رنگهای روشن و درخشان، صورتیهای متمایل به آبی روشن و تیره، قرمزهای روشن و درخشان، قرمزهای متمایل به آبی، زردهای روشن، ارغوانی متمایل به قرمز تیره، سفید، بنفش مات، خاکستری متمایل به قهوهای، خاکستری، مشکی، آبی تیره، آبی روشن، آبی مات، فیروزهای روشن و سبزهای روشن متعلق به متولدین فصل زمستان است. نارنجی و طلایی از رنگهای زمستانی نمیباشند.

 

معصومه قورچیان

7 نظر برای "شخصیت شناسی »چه فصلی به دنیا آمده‌اید؟" ارسال شده
 1. نازي گفت:

  چرت و پرت میگیناااااااااا.

 2. ارش گفت:

  مزخرف بود این قسمت

 3. noora گفت:

  man bahariam vaghan doros bod;;) kheli perfecto khob bod dameton garm

 4. آرزو گفت:

  خخوب بود دمتون گرم فقط فال روزانه ندارین اگه می شه جواب بدین من تا فردا میام می بینم

 5. محسن گفت:

  خیلی عالی بود

 6. نن گفت:

  عاااااااااااااااااااااالللللیییییییییییی

نظرات بسته شده است.