محصولات دانلودی

شخصیت شناسی »چه فصلی به دنیا آمده‌اید؟

 

بهار

بعضی از متولدین این فصل چهرهای عاجی رنگ همراه با لک و کک و مک دارند و بقیه دارای پوستی شفاف و گندمگون میباشند. حتی با وجود کک و مک نیز پوست چهره آنها شفاف و درخشان بوده و در برابر نور آفتاب قهوهای رنگ و برنزه میگردد. رنگ چشمهای این افراد معمولا روشن با رگههایی طلایی است.

 

رنگهای بهاری

نارنجیهای روشن، هلویی، انواع رنگ قرمز، زنگاری روشن، صورتیهای مایل به هلویی، قرمزهای روشن و درخشان متمایل به نارنجی، طلایی روشن و درخشان، زرد طلایی، خاکستری سایه روشن، قهوهای متمایل به طلایی، قهوهای مسی، آبی روشن و درخشان، آبی فیروزهای، آبی دریایی و آبی لاجوردی روشن تا سبزهای روشن و درخشان متمایل به زرد، رنگهای متولدین فصل بهار است. مشکی و شرابی رنگ متولدین این فصل نیست.

تابستان

معمولا پوست صورت اینگونه افراد صاف، شفاف و مهتابی بوده و رنگ موها نیز از بور بسیار تند، خاکستری یا قهوهای با زمینه رنگ قهوهای متمایل به قرمز یا خاکستری متغیر است. رنگ چشمهای متولدین این فصل روشن یا خاکستری ملایم میباشد.

رنگهای تابستانی

انواع صورتیهای کمرنگ و صورتیهای متمایل به زرشکی، تمشکی، قرمزهای متمایل به آبی، آبی، بلوطی، زرد لیمویی کمرنگ، بنفش تیره و کمرنگ، بنفش مایل به ارغوانی سیر، سفید ملایم، بژ متمایل به آبی، قهوهای، آبی تیره متمایل به خاکستری، آبی روشن متمایل به خاکستری، سبزهای متمایل به آبی رنگهای متولدین فصل تابستان است. نارنجی، طلایی و مشکی از رنگهای این فصل نیست.

پاییز

پوست چهره پاییزیها لطیف و شفاف، گلگون رنگ یا طلایی تیره میباشد. افراد متعلق به این فصل، با چشمهایی روشن و کمرنگ، در رنگهای تیره پاییزی بهتر به نظر خواهند رسید.

 

رنگهای پاییزی

انواع نارنجی، هلویی تیره، زنگاری، قرمز متمایل به قهوهای، قرمزهای تیره و متمایل به نارنجی، طلایی، طلایی متمایل به زرد، طلایی متمایل به کرم، بژ متمایل به طلایی، انواع قهوهای، آبی، فیروزهای و انواع سبز، رنگهای متولدین فصل پاییز است. صورتی، شرابی، ارغوانی، خاکستری و مشکی جزء رنگهایاین فصل به حساب نمیآید.

زمستان

رنگ موهای اغلب افراد متولد دراین فصل تیره بوده و رنگ چهره آنها بژ متمایل به خاکستری یا زرد رنگ میباشد. تضاد بین سفیدی چشم و عنبیه در چشمهای این افراد بیشتر از افراد متولد فصل تابستان است.

 

رنگهای زمستانی

اکثر رنگهای روشن و درخشان، صورتیهای متمایل به آبی روشن و تیره، قرمزهای روشن و درخشان، قرمزهای متمایل به آبی، زردهای روشن، ارغوانی متمایل به قرمز تیره، سفید، بنفش مات، خاکستری متمایل به قهوهای، خاکستری، مشکی، آبی تیره، آبی روشن، آبی مات، فیروزهای روشن و سبزهای روشن متعلق به متولدین فصل زمستان است. نارنجی و طلایی از رنگهای زمستانی نمیباشند.

 

معصومه قورچیان

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تصویر پیدا نشد ضرب المثل نمک گیر شدن ۲۶ اردیبهشت ۹۵
تست کور رنگیتست کور رنگی ۲۴ دی ۸۸
 1. نازي :
  ۱۳ اسفند ۹۰

  چرت و پرت میگیناااااااااا.

 2. ارش :
  ۱۰ اسفند ۹۰

  مزخرف بود این قسمت

 3. man bahariam vaghan doros bod;;) kheli perfecto khob bod dameton garm

 4. امیر :
  ۳۰ شهریور ۹۰

  PREFECT

 5. آرزو :
  ۱۹ شهریور ۹۰

  خخوب بود دمتون گرم فقط فال روزانه ندارین اگه می شه جواب بدین من تا فردا میام می بینم

 6. خیلی عالی بود

 7. عاااااااااااااااااااااالللللیییییییییییی