شرط اساسی قرارداد گلشیفته فراهانی: حجاب کامل اسلامی
شرط اساسی قرارداد گلشیفته فراهانی: حجاب کامل اسلامی یا در صحنه‌هایی – بنا به اقتضای داستان – حتما با کلاه گیس
گلشیفته فراهانی نه تنها دیروز بلکه در طول شش ماه گذشته قصد خروج از کشور را نداشته است
گلشیفته فراهانی نه تنها دیروز بلکه در طول شش ماه گذشته قصد خروج از کشور را نداشته است


 در پی انتشار ممنوع الخروج شدن گلشیفته فراهانی بازیگر سینمابه خاطر بازی در یک فیلم خارجی یکی از بستگان نزدیک وی در گفتگو با خبرنگار روزنامه جام جم چنین مساله‌ای را تکذیب کرد.  پس از انتشار خبر ممنوع الخروج‌شدن گلشیفته فراهانی، یکی از مسوولان فرودگاه امام خمینی (ره) که در این زمینه اطلاعات دقیقی دارد، گفت: گلشیفته فراهانی نه تنها دیروز بلکه در طول شش ماه گذشته نیز قصد خروج از کشور را نداشته و به هیچ وجه خبر ممنوع الخروجی او در این فرودگاه صحیح نیست. همچنین پس از ساعت ها تلاش، توانستیم با یکی از نزدیکان وی نیز تماس بگیریم.
این فرد که تمایلی به ذکر نام خود نداشت اعلام کرد: گلشیفته فراهانی برای ایفای نقش در یک فیلم خارجی یک شرط اساسی داشته و آن هم این بوده که در صحنه های مختلف فیلم حجاب کامل داشته باشد و در صحنه هایی نیز که بنا به اقتضای داستان، این مسئله ممکن نبوده، حتما باید از کلاه گیس استفاده کند.
از سوی دیگر این فرد نزدیک به این بازیگر نیز تاکید کرد که گلشیفته فراهانی از پیش از عید نوروز و اواخر سال ۸۶ که از یک سفر خارج از کشور بازگشته، به هیچ وجه قصد خروج از کشور را نداشته و فعلا نیز قصد خروج  از کشور را ندارد.