شرکت سیمان مجد خواف زمینه اشتغال ۳۵۰۰ نفر را فراهم می کند

 با تو لید وبهره برداری از شرکت سیمان مجد خواف۳۵۰۰ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم جذب کار می شوند.

محمد مهدی ساعدی، مدیر عامل شرکت سیمان مجد خواف طی نشستی در جمع خبر نگاران با بیان این مطلب افزود: پروژه سیمان مجد خواف دارای ظرفیت تو لید روزانه ۳۳۰۰ تن وسالانه یک ملیون تن از نوع سیمان خا کستری است که میزان عرضه به داخل وصادرات این محصول را در سطح وسیعی افزایش می دهد .


وی آغاز پذیره نویسی این شرکت را ششم شهریور ماه اعلام کرد و در خصوص مشخصا ت سهام آن گفت: قیمت هر سهم ۱۰۰۰ریال از نوع با نام و حداقل خرید سهام ۵۰۰ و حداکثر ۵ میلیون سهم خواهد بود، اونحوه خریداری سهام را مراجعه به کلیه شعب بانک صادرات در سراسر کشور ذکر کرد .


وی آینده سرمایه گزاری در این پرژه را مثبت ارزیابی کرد واظهار داشت: عرضه سهام اسمی در مرحله اول آینده خوبی را برای سهامداران در پی دارد، علاوه بر این در حوزه بازارهای اولیه از شروع پذیره نویسی نیز قسمت سهام به موازات پیشرفت فیزیکی پرو زه افزایش پیدا خواهد کرد و پس از گشایش اعتبار (سال ۸۶) هم ارزش افزوده ای در انتظار سهامداران خواهد بود. ساعدی نزدیکی کارخانه سیمان مجد خواف به معادن اولیه تولید سیمان را از امتیازات ویژه آن برشمرد و تصریح کرد: معادن سهل الاستخراج برای استفاده و تولید سیمان از جمله (مارل، آهک، شیل و آلوویوم) که تامین کننده نیاز کارخانه هستند در مجاورت پروژه سیمان مجدد خواف قرار داشته و معدن سنگ آهن خواف نیز در ۳۰ کیلومتری این پروژه واقع است.


وی تاکید کرد: معادن ثبت شده برای تامین مواد اولیه این پروژه از بعد کمی حداقل تا ۵۰۰ سال مواد اولیه این کارخانه را تامین خواهند کرد و حداقل مواد مضر و عناصر آلکانی موجود در این مواد اولیه طبق آزمایشات صورت گرفته حدود یک دهم درصد است.


او نزدیکی کارخانه سیمان مجد خواف (سهامی عام) به خطوط ریلی شهرستان هرات (افغانستان) و خطوط ریلی سراسری کشور، اتصال به بازارهای صادراتی کشورهای آسیای میانه و تزانزیت جنوب ایران را از دیگر مزایای این پروژه برشمرد.


مدیر عمل شرکت سیمان مجدد خواف (سهامی عام) حجم سرمایه گذاری این پروژه را ۱۱۰ میلیارد تومان و میزان پذیره نویسی در فاز اول را بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان ذکر کرد.