شریفی‌نیا بی خیال “دارا و ندار” ‌‌شد

وقتی خبر ساخت سریال تازه مسعود ده نمکی (دارا و ندار) پیچید، همه کسانی که به تماشای دو سری اخراجی ها نشسته بودند، از این بابت مطمئن بودند که بازهم ده نمکی بازیگران زیاد و سرشناسی را به سریال خود خواهد آورد. همین اتفاق هم افتاد، ده نمکی توانست از بازیگران زیادی برای مجموعه خود استفاده کند. بدون شک همه فکر می کردند تا حضور محمدرضا شریفی نیا هم در این مجموعه قطعی خواهد بود و او به عنوان یکی از بازیگران اصلی کار و همین طور مسئول انتخاب بازیگر حضور خواهد داشت اما چندی بعد خبر رسید که این مجموعه بدون حضور آچارفرانسه سینمای ایران ساخته خواهد شد و خبری از محمدرضا شریفی نیا نیست، علت این امر را هم ده نمکی، حضور این بازیگر در پروژه کلاه پهلوی دانست اما این حرف کمی عجیب به نظر می رسد چراکه نزدیک به پنج سال است کلاه پهلوی کلید خورده و تابه حال شریفی نیا در بیش از ۱۰ فیلم و سریال حضور داشته است.

تداخل این مجموعه ها با هم امری اجتناب ناپذیر است اما اگر قرار باشد تا شریفی نیا کاری را انجام بدهد، آن کار را حتما خواهد کرد.

باید بدانید که تنها علت این عدم همکاری مجدد این دو، دعوا و مشاجره ای است که با هم داشتند. طبق معمول قرار بود تا شریفی نیا به عنوان یکی از بازیگرهای اصلی دارا و ندار در این کار حضور داشته باشد اما جلسه ای برای انتخاب بازیگر با سید امیر پروین حسینی(تهیه کننده) و کارگردان و این بازیگر گذاشته شد که باعث بروز اختلافاتی میان آنها شد و ده نمکی هم در این دعوا طرف تهیه کننده کار را گرفت. در حال حاضر گروه در لوکیشنی واقع در منطقه زعفرانیه همچنان به کار خود ادامه می دهد.