شفق: با استعفای کمالوند موافقت نمی‌کنم

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: در حال حاضر تیم خوب نتیجه می‌گیرد و با استعفای کمالوند موافقت نخواهم کرد.

ناصر شفق در مورد استفای فراز کمالوند پس از پیروزی ۳ بر یک مقابل صبای قم اظهار داشت: زیاد در جریان این خبر نیستم و اگر این موضوع صحت داشته باشد، با آن موافقت نمی‌کنم و کمالوند همچنان به کار خود ادامه خواهد داد.
وی ادامه داد: باید در جلسه‌ای که در آینده خواهیم داشت، در این مورد صحبت کنیم و مسایل به وجود آمده پیرامون تراکتورسازی را بررسی کنیم.
مدیرعامل تراکتورسازی تاکید کرد: مسلماً حاشیه‌ها روی کمالوند فشار آورده است که این صحبت‌ها را انجام داد و امیدوارم با صحبت‌هایی که انجام خواهیم داد، این مشکل حل شود.
 

 


image کمالوند: دیگر در تبریز کار نمی‌کنم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: به دلیل بی‌مهری‌هایی که می‌بینم، دیگر در تبریز کار نخواهم کرد.

فراز کمالوند پس از برتری ۳ بر یک مقابل صبای قم اظهار داشت: در مورد داوری صحبت نمی‌کنم. متاسفانه برخی ها در مورد تراکتورسازی بی‌رحمانه انتقاد می‌کنند و با این وضعیت دیگر در تبریز کار نمی‌کنم و از هفته آینده روی نیمکت تراکتورسازی نخواهم نشست.
وی ادامه داد: در زمانی که تراکتورسازی در لیگ دسته اول حضور داشت و موقعیت خوبی هم نداشت، تیم را تحویل گرفتم و قول دادم این تیم را به لیگ برتر بیاورم و خوشحالم که به قول خود عمل کردم، اما در حال حاضر بی‌رحمی‌هایی را نسبت به خود می‌بینم و احساس می‌کنم برخی ها نمی‌خواهند من در تبریز کار کنم.
کمالوند ادامه داد: هفته گذشته پس از دیدار با صبا می‌خواستم استعفا کنم، اما پس از آن بازی همه می‌گفتند کمالوند به دلیل اینکه مساوی کرده استعفا کرده است.
سرمربی تراکتورسازی تاکید کرد: من از کسانی که انتقاد می‌کنند می‌خواهم شخص مورد نظر خود را بیاورند تا بتواند تراکتورسازی را قهرمان کند.