شکایت “مهدی رحمتی” از باشگاه استقلال تهران

دروازه‌بان سابق تیم فوتبال استقلال تهران از باشگاه استقلال شکایت کرد.


سید مهدی رحمتی در این‌باره به خبرنگار ایسنا گفت: قرار بود، برای دریافت رضایت‌نامه از باشگاه استقلال مبلغی معادل ۲۵ میلیون تومان بابت تسویه حساب به این باشگاه پرداخت کنم که من نیز دو چک به مبالغ ۱۵ و ۱۰ میلیون تومان به باشگاه استقلال دادم و در این بین استقلال نیز موظف شد که مبلغ ۲۸ میلیون تومانی را که بابت رضایت‌نامه من به تیم سپاهان باید پرداخت می‌شد را پرداخت کند و دو چک را که من برای ضمانت‌نامه به باشگاه سپاهان داده بودم، تحویل بگیرند.


وی ادامه داد: از دو فقره چکی را که به باشگاه استقلال داده بودم، چک مبلغ ۱۵ میلیون تومانی را پاس کردم و از آنجایی که مسوولین باشگاه استقلال هیچ اقدامی را در جهت پرداخت مبلغ قرارداد من به باشگاه سپاهان انجام ندادند، من نیز از پرداخت چک دوم باشگاه خودداری کردم تا این قضیه روشن شود.


رحمتی گفت: پس از آن که شنیدم، باشگاه استقلال از من نسبت به عدم پرداخت بدهی شکایت کرده، من نیز از این باشگاه شکایت کردم.


وی افزود: البته مشخص نیست چه کسی در باشگاه استقلال از من شکایت کرده، چرا که با تماس‌هایی که با مسوولین و بچه‌های این تیم داشتم، آنها از این مورد اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند.


رحمتی در مورد تمرینات تیم ملی نیز به ایسنا گفت: روز دوشنبه یک جلسه تمرین انجام دادیم و خوشبختانه همه بازیکنان از آماگی خوبی برخوردار بودند، امروز نیز تمرینات‌مان را به طور منظم انجام می‌هیم تا برای دیدار با سوریه آماده باشیم.


وی گفت: تمامی دروازه‌بانان حاضر در اردو شرایط بسیار مطلوبی دارند و از انگیزه بالایی برای پوشیدن پیراهن شماره یک تیم ملی برخوردارند و این انگیزه و رقابت در نهایت به نفع تیم ملی خواهد بود.