محصولات دانلودی

شماره تلفن برای اعلام تخلفات انتخاباتی

رئیس هیأت عالی نظارت استان تهران گفت: مردم با دیدن هرگونه تخلف آن را به ناظران و یا هیأت‌ عالی نظارت اطلاع دهند.

علی ریاض رئیس هیأت‌ ‌عالی نظارت استان تهران در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: از نامزدهای انتخاباتی شوراها و گردهمایی انتخاباتی می‌خواهیم که آئین‌نامه اجرای انتخابات را با دقت بخوانند و به آن عمل کنند.

وی با تاکید بر این‌که هیأت عالی نظارت قطعاً در چارچوب قانون مسیر تبلیغات کاندیدها را زیر نظر دارد، گفت: کاندیداها به این مسائل دقت داشته باشند و از فضای آرامش و مناسب سیاسی که بوجود آمده به‌خوبی استفاده نمایند.

ریاض با بیان این‌که هیأت نظارت به هیچ وجه در تائید صلاحیت‌ها طیفی و جناحی عمل نکرده است، بیان داشت: ما براساس عملکردها و پرونده‌های موجود کار بررسی صلاحیت‌ها را انجام داده‌ایم و نگاه ما نگاه سیاسی و جناحی نبوده است.

وی گفت: مردم آگاه در پای صندوق‌های رأی بدانند که امور کشور توسط آرای آنها رقم خواهد خورد و آنها باید سعی کنند افراد متدین متخصص و کار آمد را انتخاب کنند.

رئیس هیأت عالی نظارت استان تهران در پایان اظهار داشت: مردم آگاه هرگونه تخلفی را یا با ناظران هیأت عالی نظارت در پای صندوق‌های رأی طرح کنند و یا با شماره تلفن ۳۳۱۲۰۰۰۳ هیأت عالی نظارت تماس گرفته و تخلفات را اعلام نمایند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 7
  • ۱۹ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما