شناسایی جاسوس پرسپولیس!

عصر ایران ورزشی- در پرسپولیس، این روزها اوضاع جنایی شده است و تیمی ویژه در جستجوی جاسوس بخت برگشته ی این تیم هستند.

در جریان اردوی آلمان شیث رضایی و علیرضا حقیقی به دلیل یک مساله حاشیه‌ای با هم درگیر شدند و این خبر برای اولین بار در یک روزنامه ورزشی به چاپ رسید.

همین مساله کافی بود که علی دایی به این قضیه واکنش نشان دهد و از این رو در پی این باشد که جاسوس را پیدا کرده و به سزاز عملش برساند.

دایی در گفتگویی که با حبیب کاشانی داشته است، عنوان کرده که اگر جاسوس را پیدا کند، باید وی اخراج گردد، در غیر این صورت تا آخر فصل باید نیمکت نشین باشد.

این رویکرد دایی باعث شده است که فضایی شک آلود در اردوی پرسپولیس حاکم شود.

همه ی بازیکنان به یکدیگر مضنون هستند و کسی که این روزها بیشتر در تیررس اتهامات قرار دارد شیث رضایی است.

شیث در بازی مقابل پیکان از دقیقه ۷۰ وارد زمین شد و در گل خورده هم کمی نقش داشت.

 همین مساله باعث شد تا خبرنگاران از دایی درباره مساله جاسوسی شیث رضایی سوال کنند که دایی به شدت این مساله را تکذیب کرد و گفت: در پرسپولیس جاسوس نداریم و مشکلات هم در خانواده حل می‌شود، اما به‌نظر می‌رسد او همچنان به شیث مظنون است.

دایی در بین بازیکنان عنوان کرده است که به روزنامه ای که این مطلب را چاپ کرده است، مبلغ هنگفتی خواهد داد تا شخص جاسوس را پیدا کند.

حال باید دید که دایی می تواند به هدف خود برسد، یا اینکه در طول فصل جاسوس ناقلای قرمزها همچنان خبرهای درون تیمی را در اختیار رسانه ها قرار می دهد.

گفتنی است که از گوشه و کنار شنیده می شود که جاسوس پرسپولیس از میان قدیمی های این تیم نیستند و یک بازیکن تازه وارد و جوان این کار را انجام می دهد.