شهادت سردار حمید تقوی توسط داعش

پیکر سردار تقوی پس از شهادت

داعش‌ مسئولیت‌ شهادت “تقوی” را برعهده‌ گرفت

باشگاه خبرنگاران: گروه تروریستی داعش امروز دوشنبه مسئولیت به شهادت رساندن “حمید تقوی” را در عراق، بر عهده گرفت.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، یک پایگاه اینترنتی که بیانیه های گروههای تروریستی را منتشر می کند، تصویری از سردار تقوی را به همراه سه تن دیگر منتشر کرد.

با این حال، داعش به چگونگی به شهادت رسیدن این سردار ایرانی اشاره ای نکرد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران روز یکشنبه اعلام کرد سردار حمید تقوی در مأموریت مشاوره به ارتش و نیروهای داوطلب در عراق برای مبارزه با داعش، در شهر سامرا (۱۱۰ کیلومتری شمال بغداد) به شهادت رسید.

شهادت سردار حمید تقوی

پیام فرمانده‎ سپاه درپی شهادت “سردارتقوی”

مهر: متن پیام سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه به مناسبت شهادت سردار سرتیپ پاسدار حمید تقوی از فرماندهان دوران دفاع مقدس و مدافعین عتبات عالیات، به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

“من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا”

“شهادت، مرگ انسانهای زیرک و هوشیار است؛ چرا که در مرگ طبیعی و عادی، انسان متاع جان خود را گم میکند.” مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)

خانواده معظم شهید سرافراز سردار سرتیپ پاسدار حمید تقوی

سلام علیکم بما صبرتم

درود و تحیت خداوند بر شهید سردار حمید تقوی که در میدان‌های سخت پاسداری از انقلاب اسلامی لحظه‌ای نیاسود، همو که پیرو راستین مکتب امامت و ولایت بود و همواره دل در گرو عشق امام و مقتدایش، خمینی کبیر (ره) داشت، مجاهد سلحشوری که تا آخرین نفس در صیانت از ارزشهای والای اسلامی و تبعیت خالصانه از مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) درنگ ننموده تا سرانجام با قامتی استوار و قلبی سرشار از عشق و ارادت به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به درجه‌ی رفیع شهادت نائل گردید.

اینجانب شهادت آن پاسدار وفادار ولایت را به فرمانده معظم کل قوا، خانواده معزز شهید، بستگان، همرزمان آن شهید و مردم شریف عراق تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.

حضرت حق روح پر فتوح آن شهید عزیز را با مولا و مقتدایش حضرت امیرالمومنین امام علی (ع) سلحشور و به خانواده محترم صبر و شکیبایی تؤام با عزت، سعادت و پاداش صابرین عنایت فرماید. ان شاء الله

سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی»

پیکر سردار تقوی پس از شهادتپیکر سردار تقوی پس از شهادتپیکر سردار تقوی پس از شهادتپیکر سردار تقوی پس از شهادت